مراسم تکریم و معارفه استاندار لرستان برگزار شد
کد خبر: 1064343
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Ssp
تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۴۰۰ - ۱۴:۰۷
مراسم تکریم و معارفه استاندار لرستان با حضور وزیر کشور در خرم آباد برگزار شد.

به گزارش جوان از خرم آباد، امروز(12 مهر) مراسم تودیع و معارفه استاندار لرستان با حضور وزیر کشور در سالن جلسات استانداری لرستان آغاز شد.

همچنین اعضای شورای اداری لرستان از طریق ارتباط ویدئو کنفرانس در این جلسه حضور دارند.

در این مراسم ضمن تکریم « سید موسی خادمی » استاندار سابف لرستان  «فرهاد زیویار» به عنوان استاندار جدید لرستان با حضور وزیر کشور معرفی می شود.

 هیات دولت فرهاد زیویار را هفته گذشته به عنوان هفدهمین استاندار لرستان معرفی کرد«فرهاد زیویار»به عنوان هفدهمین استاندار لرستان متولد سال ۱۳۴۸ اهل لرستان، دارای مدرک دکترا در رشته علوم سیاسی است و سابقه خدمت در سمت های رئیس بسیج اساتید پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی از سال ۱۳۹۸، دبیر هیات بازرسی انتخابات شوراهای کشور سال ۱۴۰۰، معاون اداری و مالی پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی در سال ۱۳۸۹ و معاون دفتر هماهنگی هیات‌های رسیدگی به تخلفات اداری و انتظامی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در سال ۱۳۸۴ را دارد.

همچنین معاونت مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست جمهوری  در سال های ۱۳۸۵-۱۳۸۴، مدیر کلی امور سیاسی و امنیتی ریاست جمهوری ۱۳۸۸-۱۳۸۵، ریاست مرکز پژوهش و اسناد ریاست جمهوری ۱۳۸۹، دبیری کمیسیون سیاسی و دفاعی هیات دولت ۱۳۹۰،  ریاست پژوهشکده مطالعات فرهنگی و ارتباطات ۱۳۹۲ و مدیریت گروه پژوهشی نظریه‌پردازی انقلاب اسلامی از سال ۱۳۹۳  در کارنامه استاندار جدید لرستان است.

 رییس جمهوری در حکم انتصاب استاندار لرستان بر مجاهدت برای توسعه و نوسازی زیرساخت‌ها، پشتیبانی و مانع زدایی از امر تولید و اهتمام خاص نسبت به کاهش آمار بیکاران و مهاجرت از استان تاکید کرد.

 آیت الله سید ابراهیم رییسی ابراز امیدواری کرد که با اتکال به خداوند متعال و با روحیه انقلابی، پاکدستی، فساد ستیزی و اهتمام به مفاد «عهدنامه مدیران دولت مردمی» در گره گشایی از مشکلات مردم استان، تحقق «عدالت و پیشرفت» و رفع «فقر و تبعیض» کوشا باشید

 

پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار