فصلی جدید در صداوسیما با مدیر خاک‌خورده میدان
کد خبر: 1064274
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Sri
تاریخ انتشار: ۱۱ مهر ۱۴۰۰ - ۲۱:۰۰
واکنش کاربران شبکه‌های اجتماعی به انتصاب دکتر پیمان جبلی به ریاست سازمان صداوسیما
انتصاب پیمان جبلی به ریاست سازمان صداوسیما با استقبال کاربران شبکه‌های اجتماعی و توصیه‌های آنان برای تحول در این سازمان همراه بود.

سرویس جوان آنلاین: انتصاب پیمان جبلی به ریاست سازمان صداوسیما با استقبال کاربران شبکه‌های اجتماعی و توصیه‌های آنان برای تحول در این سازمان همراه بود. کاربران انتصاب فردی را که تحصیلات مرتبط در عالی‌ترین سطح داشته و خود از خبرنگاری در صداوسیما آغاز کرده و مسئولیت‌های مختلفش در این سازمان موجب شناخت او از ساختار‌ها می‌شود، امیدوار‌کننده و مقدمه‌ای لازم برای مدیریت تحول‌محور در این سازمان دانستند و ابراز امیدواری کردند با مدیریت دکتر جبلی، سازمان صداوسیما به جایگاه واقعی خود دست یابد و بتواند با رقیبان قدر خود رقابت کند. در ادامه بخش‌هایی از واکنش‌های کاربران و پیام‌های آنان در خصوص این انتصاب آمده است.

سیدعزت‌الله ضرغامی:
انتخاب آقای پیمان جبلی نشان تیزبینی رهبر انقلاب است. جبلی دلبسته مقام و ریاست نیست. دانش، خلاقیت و تجربه او ضامن موفقیتش است. خوانش‌های فرامتنی بلای جان سازمان است، شجاعت او می‌تواند سپر این بلا باشد.
اکبر نبوی:
«صداوسیما به دکترین رسانه‌ای نیاز دارد. این دکترین شامل چند استراتژی می‌شود: استراتژی حوزه نمایش، خبر، انواع مستند، تاک‌شو و مسابقه و سرگرمی. اگر صداوسیما بخواهد مطالبات رهبری و مردم را محقق کند، لاجرم باید به این سمت برود.» تکه‌ای از گفت‌وگوی کوتاهم با روزنامه خراسان.
سیدامیر سیاح:
اینکه رئیس جدید صداوسیما از بدنه سازمانه و خاک‌خورده کاره، حس خیلی خوبی میده.
سیدمحمود رضوی:
با اعلام حکم انتصاب دکتر جبلی به ریاست سازمان صداوسیما دوره جدید مدیریت رسانه ملی آغاز شد، هر دو رئیس پیشین تمام تلاش خود را برای مدیریت بهینه رسانه به کار گرفتند، اما با فقدان ایده تحول، پایان نافرجامی در حاکمیت و مردم داشتند، دکتر جبلی برای موفقیت باید تحول را به سرعت کلید بزند.
علی نادری:
قطعاً دکتر جبلی با اختلاف مناسب‌ترین گزینه برای اداره تشکیلات بزرگ رسانه ملی در دوره کنونی است. هم استادی علوم ارتباطات و هم تجربه نزدیک به ۳۰ ساله عملیات میدانی رسانه‌ای در سابقه او، ان‌شاءالله نویدبخش دورانی روشن برای صدا وسیماست.
سیدپویان‌حسین‌پور:
با انتصاب دکتر جبلی به ریاست صداوسیما، بالاخره پای ارتباطاتی‌ها و رسانه‌خوانده‌ها به مدیریت رسانه ملی باز شد... تا باد چنین بادا...
علی‌اکبر بهادری:
با حضور جناب آقای دکتر جبلی در قامت ریاست سازمان صداوسیما، مطمئناً فصلی جدید و راهبردی دراین سازمان رقم خواهد خورد. در این فصل جدید صداوسیما از مسیر محافظه‌کاری به سمت رساندن گفتمان انقلاب اسلامی به آنتن حرکت خواهد نمود. دکتر جبلی در گذشته منشأ خدمات گسترده در این سازمان بوده است.
ابوعلی کارآمد:
باید بگم جدا از نقد‌ها (به عملکرد آقای علی‌عسگری)، کار‌های مهمی هم انجام دادن که میشه به جوانگرایی، تولیدات فاخر در شبکه پویا، برنامه‌هایی مثل عصرجدید، ارتقای پوشش دیجیتال و زیرساخت‌ها (دیتاسنتر امام علی) و توجه به اقوام ایرانی و... اشاره کرد. سختی کار با روحانی که بماند!
کامبیز زاهدپور:
رقابت بین رسانه ملی و VOD ها، انکارناپذیر است و انتظار می‌رود دکتر جبلی با مدیریت رسانه‌ای حرفه‌ای و تولید محصولات برگرفته از ذائقه مخاطب بتواند در این رقابت سربلند باشد.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار