کشورهای دوست اجازه توطئه دشمنان ما را در خاک خود ندهند
کد خبر: 1064216
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Sqm
تاریخ انتشار: ۱۱ مهر ۱۴۰۰ - ۱۳:۳۶
نماینده مجلس:
نماینده مردم ورزقان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به برگزاری رزمایش «فاتحان خیبر» در منطقه شمال غرب گفت: از کشورهای دوست و همسایه انتظار داریم که اجازه توطئه به دشمنان ما را در خاک شان ندهند.

اللهوردی دهقانی افزود: برگزاری رزمایش «فاتحان خیبر» در مرزهای شمال غری کشورمان نشان می دهد که نیروهای نظامی ما در اوج آمادگی دفاعی و رزمی هستند و اجازه هیچ گونه تهدید و دست اندازی به منافع کشورمان از سوی بیگانگان را نمی دهند. 

وی اظهار کرد: ما همان طور که سال های سال، اشغال قره باغ را توسط ارمنستان محکوم کردیم، برای ثبات منطقه و احترام به حاکمیت ملی کشورهای واقع در آن، مخالف هر گونه تغییر احتمالی در مرزها هستیم. 

وی با بیان اینکه برگزاری این رزمایش از حضور ایران توانمند و طرفدار و صلح و ثبات در منطقه خبر می دهد، اضافه کرد: دوستان و همسایگان ما باید حواس شان باشد که منافع جمهوری اسلامی قابل معامله با کسی نیست و اجازه نمی دهیم ذره ای از منافع مان به خاطر طمع و زیاده خواهی دشمنان نظام به خطر بیفتد. 

دهقانی بر تاکید بر لزوم توجه به دیدگاه ها و نظرات ایران در مسایل منطقه ای ادامه داد: ما اجازه نمی دهیم یکی از مرزهای دسترسی به اروپا را از دست بدهیم. 

وی با بیان اینکه نیروهای مسلح ما امروز پس از گذشت بیش از چهار دهه تجربه مقابله با دشمنان این مرز و بوم، از هر نظر در اوج اقتدار و توانایی به سر می برند، تاکید کرد: کسانی حق ندازند از دوردست ها بیایند و در مرزهای ما توطئه های شوم و ناامنی را رواج دهند. 

وی گفت: پیام رزمایش «فاتحان خیبر» روشن است؛ ما به هیچکس اجازه نمی دهیم که امنیت اقتصادی و فرهنگی و سیاسی و سرزمینی ما را تهدید کند. 

نماینده مردم ورزقان در مجلس شورای اسلامی افزود: ایران تمامی تحرکات و فعالیت های دشمنان را در خانه دوستان ما رصد می کند و تحت نظر دارد و دوستان نباید اجازه دهنده توطئه ای علیه مرزهای ما بشود. 

وی گفت: پیام این رزمایش کاملا روشن است و امیدواریم که همسایگان ما پیام آن را به درستی درک کرده باشند. 

مرزهای منطقه شمال غرب کشورمان در آذربایجان شرقی از روز گذشته شاهد برگزاری رزمایش «فاتحان خیبر» توسط دلاورمردان ارتش جمهوری اسلامی است. 

برچسب ها: مجلس ، قره باغ ، دفاع مقدس
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار