دادستانی برای رفع موانع حوزه تولید در کنار دستگاه‌های اجرایی است
کد خبر: 1064212
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Sqi
تاریخ انتشار: ۱۱ مهر ۱۴۰۰ - ۱۳:۳۸
دادستان عمومی و انقلاب تبریز گفت: دادستانی برای رفع موانع و مشکلات حوزه تولید و اشتغال استان آذربایجان شرقی در کنار مدیران دستگاه‌های اجرایی است.

بابک محبوب علیلو،  در بازدید از واحدهای تولیدی شهرک شهید سلیمانی یکی از اولویت‌های دادستان کل استان را پیگیری مسایل و مشکلات حوزه‌ تولید و اشتغال اعلام کرد و افزود: مدیران دستگاه‌های اجرایی و قضایی و نمایندگان مجلس باید تا جایی که امکان‌پذیر است از تولید و اشتغال به صورت عملی حمایت کنند.

وی با اشاره به نام گذاری بیش از یک دهه از سال ها از سوی رهبر معظم انقلاب در ارتباط با موضوعات اقتصادی، اظهار داشت: این امر نشان از اهمیت و حساسیت موضوع بوده و توجه دوچندان در زمینه‌ تولید و اشتغال ضروری است.

دادستان عمومی و انقلاب تبریز گفت: با توجه به اینکه رهبر معظم انقلاب تاکید کرده‌اند تا واردات لوازم خانگی به طور کلی لغو شود باید همه به این مساله توجه کنند و در راستای فرامین ایشان، این موضوع را در برنامه‌های خود قرار دهند.

علیلو، ادامه داد: انجام بازدید از واحدهای مختلف تولیدی و صنعتی استان برای اعلام آمادگی این دادستانی برای کمک به آن ها بوده و تا حد توان در رفع مشکلات آن ها تلاش می شود.

وی یادآوری کرد: با همکاری و همدلی دستگاه‌های اجرایی در سطح استان تلاش می شود به تولیدکنندگان کمک شود و این کار موجب دلگرمی آنها برای ادامه تولیدات خود با آسایش خاطر و توسعه و گسترش فعالیت های آن ها می شود.

دادستان عمومی و انقلاب تبریز با تاکید بر تامین نیازهای داخلی تا حد امکان در داخل کشور، گفت: باید نیازی به واردات از کشورهای دیگر نداشته باشیم تا به صورت مستقیم و غیرمستقیم برای تعدادی از جوانان کشور در واحدهای تولیدی و صنعتی شغل ایجاد شود.

علیلو، افزود: رشد و گسترش واحدهای تولیدی و افزایش کمی و کیفی تولید محصولات زمینه‌ خوبی برای ایجاد اشتغال بوده و وظیفه دستگاه های قضایی و اجرایی حمایت از این کار است.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار