کشف 5300 پمپ غیر مجاز آب در سطح شهر اصفهان
کد خبر: 1064023
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Snf
تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۴۰۰ - ۱۴:۴۳
از ابتدای تیر ماه تا کنون اتفاق افتاد؛
به دنبال آغاز عملیات شناسایی دارندگان پمپ های غیرمجاز آب از تیر ماه سال جاری بیش از 73 هزار و 600 پایش در استان اصفهان توسط کنتورخوان ها و مروجین مصرف بهینه آب انجام گرفت که منجر به کشف بیش از 5 هزار و 300 پمپ غیرمجاز در سطح استان شد.

به گزارش سعید عرفان منش خبرنگار جوان انلاین اصفهان،از این تعداد، 3400 پمپ غیرمجاز در سطح شهر اصفهان کشف شد که بیشترین پمپ غیرمجاز کشف شده مربوط به محدوده تحت پوشش آبفای منطقه چهار اصفهان با 974 مورد و کمترین تعداد مربوط به آبفای منطقه یک اصفهان با 48 مورد بود. 

پس از شهر اصفهان بیشترین تعداد پمپ های غیر مجاز کشف شده مربوط به مناطق تحت پوشش آبفای منطقه براآن و کراج با 1329 پمپ غیرمجاز بود.

مروجین مصرف بهینه آب آبفای استان اصفهان، پس از کشف پمپ هایی که بلافاصله بعد از کنتور آب نصب شده اند، در مرحله اول به مشترک متخلف، اخطار می دهند و در صورت عدم اصلاح و رفع تخلف در مدت زمان تعیین شده، انشعاب مشترک به صورت موقت تا رفع تخلف قطع می شود.

گفتنی است از این تعداد پمپ غیرمجاز کشف شده تا کنون 2631 پمپ اصلاح شده و بقیه نیز در دست اصلاح است. همچنین آب شرب 80 مشترک نیز به دلیل سهل انگاری در اصلاح پمپ به طور موقت قطع شده است.

شایان ذکر است نصب مستقیم پمپ بر روی شبکه توزیع آب جرم محسوب شده و پیگرد قانونی دارد و بر این اساس پایش پمپ های غیر مجاز از ابتدای تیرماه در کل استان اصفهان آغاز شده است .

 

 

 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار