دیدار معاون تربیت بدنی و سلامت وزارت آموزش و پرورش با سرپرست فدراسیون ورزش‌های زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی
کد خبر: 1063489
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Sf3
تاریخ انتشار: ۰۵ مهر ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۴
در جهت ترویج ورزش‌های زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی برگزار شد
دکتر مهرزاد حمیدی معاون تربیت بدنی و سلامت وزارت آموزش و پرورش، دکتر خسرو ساکی رئیس مرکز سنجش و رئیس انجن ورزش‌های زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی و دکتر بابویی رئیس فدراسیون ورزش دانش آموزی با سرپرست فدراسیون ورزش‌های زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی ظهر امروز با دکتر مهرعلی باران چشمه سرپرست فدراسیون ورزش‌های زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی دیدار و گفتگو کردند.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش‌های زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی در این جلسه در خصوص نحوه تعامل و همکاری به منظور توسعه و گسترش ورزش زورخانه و کشتی پهلوانی در وزارت آموزش و پرورش بحث و تبادل نظر شد.
در ادامه نشست دکتر حمیدی معاون تربیت بدنی و سلامت وزارت آموزش و پرورش امادگی خودرا برای برگزاری مسابقات ورزشی در رشته زورخانه و کشتی پهلوانی در تمام استان‌ها اعلام کردند و مقرر شد تا با توجه به توانمندی‌های موجود در این باره اقدامات لازم صورت پذیرد.
در ادامه دیدار دکتر ساکی رئیس مرکز سنجش و رئیس انجمن ورزش‌های زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی وزارت آموزش و پرورش خاطر نشان کرد: در راستای تربیت نسل آینده ورزش زورخانه و کشتی پهلاونی با توجه به بضاعت دانش آموزان همه نوع همکاری و حمایت لازم در این راستا صورت خواهد گرفت و آمادگی آن را داریم تا با عقد تفاهم نامه‌ای حمایت خود را اعلام کنیم.
دکتر بابویی رئیس فدراسیون ورزش دانش آموزی هم در این نشست آمادگی خود را برای هر گونه همکاری در جهت ترویج فرهنگ پهلوانی و جوانمردی اعلام کردند
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار