اصفهان، قهرمان زورخانه‌ای نوجوانان کشور شد
کد خبر: 1062440
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004SO8
تاریخ انتشار: ۲۶ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۹:۱۶
در چهل و یکمین سالگرد بزرگداشت هفته دفاع مقدس
مسابقات مهارت های فردی ورزش های زورخانه ای قهرمانی نوجوانان کشور با قهرمانی تیم اصفهان به پایان رسید.
وحید صابری

سرویس ورزشی جوان آنلاین: این دوره از مسابقات که به میزبانی شاهرود طی 2 روز برگزار شد در نهایت استان اصفهان با 92  امتیاز قهرمان شد ، کرمان با 75 دوم شد و فارس هم با 54 امتیاز بر سکوی سوم قرار گرفت.

لازم به ذکر است مرحله مقدماتی این رقابت ها که با توجه به شیوع بیماری کرونا بصورت مجازی برگزار گردید که از 245 فیلم ارسالی این رقابت ها در سه رده سنی نونهالان، نوجوانان و جوانان از 22 استان کشور با حضور داوران و عوامل فنی جهت حضور در مرحله نهایی این مسابقات بررسی و بازبینی گردید.

بر همین اساس در مرحله نهایی این رقابتها مدعیان قهرمانی از 13  استان کشور اعم از کرمان، فارس، خراسان رضوی، البرز، خراسان جنوبی، سمنان، قزوین، تهران، اصفهان، کرمانشاه، سیستان و بلوچستان، یزد و لرستان حضور داشتند که برای کسب عنوان برتری در رشته های مهارت های فردی (چرخ تیز، چرخ چمنی، سنگ، کباده، میل بازی) در 3  وزن منفی منفی 55، 55 تا 70 و مثبت 70 کیلوگرم با یکدیگر به رقابت پرداختند.

شایان ذکر است سیدحسن سبزواری (نایب رییس فدراسیون)، مسعود ملکی (دبیرکل فدراسیون)، دکتر علی اصغر خانی (نماینده مردم شهرستان‌های شاهرود و میامی در مجلس شورای اسلامی)، سردار عبدالرحیم ابراهیمیان، اعضای شورای اسلامی شهر شاهرود، ریاست اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، مسوولین ادارات و نهاد‌ها، مسوولین هیئت استان سمنان و شهرستان شاهرود، پیشکسوتان و قهرمانان اسبق ورزش‌های زورخانه‌ای در آیین اهدای مدال قهرمانان این دوره از رویداد ملی ورزش‌های زورخانه‌ای حضور داشتند.


گفتنی است: ریز نتایج رشته‌های مختلف و نفرات برتر آن به شرح زیر می‌باشد.


در رشته سنگ:

وزن منفی ۵۵ کبلوگرم: مقام اول. علیرضا زابلی (سیسیتان و بلوچستان)، مقام دوم. ابوالفضل صادقی (کرمان)، مقام سوم. فرزان رضایی (البرز) و مقام سوم مشترک. محمد قائمی منفرد (اصفهان)

وزن ۵۵ تا ۷۰ کیلوگرم: مقام اول. امیرحسین برزگری (البرز)، مقام دوم. محمدصالح قاسم زاده (کرمان)، مقام سوم. محمدحسن خسروی (تهران) و مقام سوم مشترک. نیما فلاح (یزد)

وزن مثبت ۷۰ کیلوگرم: مقام اول. محمدرضا شعبانی (فارس)، مقام دوم. علیرضا بهمنی (کرمانشاه)، مقام سوم. ابوالفضل ده نوئی (خراسان جنوبی) و مقام سوم مشترک. امیررضا پیشوا (تهران)


در رشته چرخ تیز:

وزن منفی ۵۵ کبلوگرم: مقام اول. علیرضا خنجری (فارس)، مقام دوم. یاسین نظری (کرمانشاه)، مقام سوم. احمدرضا پورنگاری (کرمان) و مقام سوم مشترک. سیدسبحان سیدصالحی (تهران)

وزن ۵۵ تا ۷۰ کیلوگرم: مقام اول. محمد ارباب (اصفهان)، مقام دوم. محمدطا‌ها نوروزی (سمنان)، مقام سوم. مرتضی نوروزی (کرمان) و مقام سوم مشترک. عارف عرب (خراسان جنوبی)


در رشته کباده:

وزن منفی ۵۵ کبلوگرم: مقام اول. ابوالفضل اشرفی (سمنان)، مقام دوم. امیرعباس تابان (اصفهان)، مقام سوم. ابوالفضل عسگری فرد (قزوین) و مقام سوم مشترک. فرزان رضایی (البرز)

وزن ۵۵ تا ۷۰ کیلوگرم: مقام اول. سینا خزاعی (فارس)، مقام دوم. محمدطا‌ها ترک زاده (کرمان)، مقام سوم. امیرحسین قریشی (البرز) و مقام سوم مشترک. محمدطا‌ها نوروزی (سمنان)

وزن مثبت ۷۰ کیلوگرم: مقام اول. پوریا خطیبی (تهران)، مقام دوم. صالح رضاحاجی (اصفهان)، مقام سوم. امیرحسین اسلام پرست (فارس) و مقام سوم مشترک. علیرضا بهمنی (کرمانشاه)


در رشته میل بازی:

وزن منفی ۵۵ کبلوگرم: مقام اول. مهدی نیکخواه (اصفهان)، مقام دوم. علی زارع (یزد)، مقام سوم. امیرعلی عزیزآبادی (تهران) و مقام سوم مشترک. علی اناری (کرمان)

وزن ۵۵ تا ۷۰ کیلوگرم: مقام اول. مرتضی تیموری (البرز)، مقام دوم. فرید اسعدی (خراسان رضوی)، مقام سوم. محمدمهدی یعقوبی (تهران) و مقام سوم مشترک. علی حسین پور (اصفهان)

وزن مثبت ۷۰ کیلوگرم: مقام اول. امیرعباس طهماسبی (فارس)، مقام دوم. امیرمحمد عامری (کرمان)، مقام سوم. علی نوئی (سمنان)


در رشته چرخ چمنی:
وزن منفی ۵۵ کبلوگرم: مقام اول. محمدمهدی شوندی (البرز)، مقام دوم. کاویان خمرنیا (سیستان و بلوچستان)، مقام سوم. یاسین نظری (کرمانشاه) و مقام سوم مشترک. رضا عابدینی (اصفهان)
وزن ۵۵ تا ۷۰ کیلوگرم: مقام اول. محمد ارباب (اصفهان)، مقام دوم. امیرابوالفضل غنی نسب (سیستان و بلوچستان)، مقام سوم. مجید درویشی (سمنان)
وزن مثبت ۷۰ کیلوگرم: مقام اول. ابوالفضل خالقی (کرمان)
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار