صبح جمعه داریم تا صبح جمعه!
کد خبر: 1059951
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Rjz
تاریخ انتشار: ۰۶ شهريور ۱۴۰۰ - ۲۱:۰۰
واکنش کاربران شبکه‌های اجتماعی به بازدید سرزده حجت‌الاسلام رئیسی از خوزستان در صبح جمعه
حضور سرزده سیدابراهیم رئیسی، رئیس‌جمهور، از استان خوزستان و رسیدگی به مشکلات این استان در تعامل مستقیم و چهره به چهره با مسئولان با واکنش‌های مثبت کاربران شبکه‌های اجتماعی همراه شد.

سرویس جوان آنلاین: حضور سرزده سیدابراهیم رئیسی، رئیس‌جمهور، از استان خوزستان و رسیدگی به مشکلات این استان در تعامل مستقیم و چهره به چهره با مسئولان با واکنش‌های مثبت کاربران شبکه‌های اجتماعی همراه شد. کاربران حضور بی‌واسطه رئیس‌جمهور را در میان مردم به خصوص در مناطق محروم، موجب تزریق امید به جامعه و نویدبخش حل مشکلات تلنبار شده این استان‌ها دانستند و از رئیس‌جمهور خواستند که این سفر‌ها تنها منوط به روز‌های نخست مسئولیت نشود و به صورت مداوم تداوم یابد. کاربران بسیاری نیز این رفتار را با رفتار دولت قبل قیاس کردند و رئیس‌جمهور حتی در مسئله مهم افزایش قیمت بنزین بیان داشت که صبح جمعه متوجه شده است! در ادامه بخش‌هایی از واکنش‌های کاربران آمده است.

عبدالرحیم انصاری:
دمای هوای اهواز امروز ۴۷ درجه بود؛ رئیسی در چنین شرایطی از صبح تا حوالی ظهر در کف خیابان‌های اهواز به بررسی مشکلات مردم پرداخته و با آن‌ها حرف زده است؛ یادمان نمی‌رود برای یک سخنرانی نیم ساعته روحانی در سیستان و بلوچستان دو اسپیلت نصب کرده بودند مبادا گرما را احساس کند! ‏
صادق شاهوارپور:
رئیسی در سفر یک روزه به خوزستان از آلوده‌ترین مکان به کرونا (بیمارستان رازی)، بی‌آب‌ترین منطقه در تنش آبی اخیر (روستای جفیر) و مهم‌ترین معضل مردم اهواز (پروژه شبکه فاضلاب) بازدید کرد. سفر رئیس‌جمهور غیرمنتظره، ولی با برنامه بود.
محمد اکبرزاده:
اولین سفر استانی رئیسی در اولین روز تعطیل در دولت جدید، بِسان تزریق وریدی امید بود! ‏ «صبح جمعه» دیگر نماد بی‌خبری یک رئیس‌جمهور نیست!
کاربری با نام «پهلوانی»:
قصدم مقایسه رئیسی و حاج قاسم نیست، اما وقتی رئیسی میره داروخانه رازی، غسالخانه و روستا‌های خوزستان و... یاد این جمله حاج قاسم سلیمانی می‌افتم که گفت فرمانده هیچ وقت نمی‌گوید «برو» بلکه می‌گوید «بیا». کابینه سیزدهم از وزرا به پایین باید بدانند شعار خادم جمهور فقط متعلق به رئیس‌جمهور نیست.
کیان مهزاد:
بازدید سرزده سید ابراهیم رئیسی از خوزستان و گفت‌وگوی نزدیک با مردم، بسیار امید بخش است. امیدواریم این گفتگو‌ها تداوم یابد و تنها منوط به روز‌های اول نشود. البته مهم‌تر از اصل این دیدار‌ها اتفاقات بعدی آن و حل مشکلات است وگرنه بیشتر موجب یأس خواهد شد.
علی رنجبر:
در حالی که صبح جمعه خیلی‌ها خواب هستن رئیس‌جمهور سر زده به خوزستان سفر کرده و ضمن دیدار با کادر درمان از نزدیک در حال ارزیابی مشکلات؛ رئیس‌جمهوری انقلابی و دولت قوی.
میثم مطیعی:
صبح جمعه داریم تا صبح جمعه!
مژگان بلدی:
یک رئیس‌جمهور داشتیم با خبر منم صبح جمعه خبردار شدم مردم رو عصبی کرد؛ یک رئیس‌جمهور هم داریم روز جمعه سفر استانی میره مردم رو شگفت‌زده میکنه. #رئیسی #خوزستان
سعید صدرائیان:
رئیس‌جمهور مگه نباید جمعه صبح متوجه بشه بنزین گرون بشه، این چرا جمعه صبح رفت اهواز؟
حجت فقیه:
ما عادت به این داشتیم که صبح جمعه رئیس‌جمهور غافلگیر بشه نه اینکه بره اهواز و غافلگیرمون کنه!

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار