بازار ایران در عراق تقدیم ترکیه شد
کد خبر: 1057172
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004R1A
تاریخ انتشار: ۰۸ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۸:۰۱

عضو انجمن فولاد گفت: در خواب طولانی مدیران کشور بازار فولاد ایران در عراق و اربیل دودستی تقدیم رقیب تشنه یعنی ترکیه شد.
رضا شهرستانی در گفتگو با مهر، در مورد تأثیرات قطعی برق بر صنایع فولاد اظهار داشت: بازاریابی صادراتی همچون کاشت درخت گردو، زمانبر و پرزحمت است.
عضو انجمن تولیدکنندگان فولاد افزود: سال‌ها طول کشید تا بازار عراق به تسخیر شرکت‌های فولادی ایرانی درآمد و این شرکت‌ها توانستند با صادرات خود ضرر و زیان انباشته خود را جبران و سهم عمده‌ای از نیاز ارزی کشور را تأمین کنند.
وی ادامه داد: متأسفانه تمام اندوخته سال‌ها زحمت و مرارت صنایع فولادی در یک ماه اخیر به دلیل قطع برق و تعطیلی واحد‌های تولیدی و عدم توان کارخانجات در تأمین نیاز مشتری دود شد و به هوا رفت.
شهرستانی گفت: در خواب طولانی مدیران کشور بازار فولاد ایران در عراق و اربیل دودستی تقدیم رقیب تشنه یعنی ترکیه شد. این شکست اقتصادی اگر بیشتر از شکست سیاسی و میدانی نباشد، هرگز کمتر از آن نخواهد بود. وی با یادآوری اینکه به جهت جلب رضایت مردم برق کارخانجات را قطع می‌کنند، اظهار داشت: لطمه وارده بر صنایع جبران‌ناپذیر و تأثیر آن بر زندگی تک‌تک مردم راخواهید دید. ادامه این روند بیکاری کارگران صنایع به خصوص واحد‌های فولادی استانی که بیشترین اشتغال کارگران را عهده دار است به همراه خواهد داشت.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار