بازگشت آرامش به خوزستان
کد خبر: 1056942
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004QxS
تاریخ انتشار: ۰۴ مرداد ۱۴۰۰ - ۲۱:۴۰
نماینده خوزستان در مجلس خبرگان عنوان کرد

نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه آرامش و امنیت کامل در خوزستان حکمفرما است، گفت: اکنون در هیچ نقطه‌ای از خوزستان نا آرامی وجود ندارد.
آیت‌الله عباس کعبی، در گفتگو با خبرگزاری رسا در خوزستان، درباره آخرین وضعیت منطقه خوزستان گفت: آزادسازی آب رودخانه کرخه به صورت منظم، روزانه و به اندازه کافی ادامه پیدا کرده و مسیر ۳۰۰ کیلومتری را طی کرده به آخرین نقطه پایین دست مناطق خوزستان، نیسان و هورالعظیم می‌رسد.
آیت‌الله کعبی با بیان اینکه آرامش و امنیت کامل در خوزستان حکمفرما شده است، افزود: معاندان، اغتشاشگران و ضدانقلاب از بستر‌های نارضایتی مردم قصد داشتند سوء استفاده کنند، اما مکر و فریب آن‌ها نقش بر آب شده است و مردم خوزستان دست آن‌ها را خوانده‌اند. وی با بیان اینکه پروژه کشته‌سازی توسط معاندان در خوزستان با شکست مواجه شد، گفت: نیرو‌های امنیتی با صبر، متانت و حوصله با تلاش مضاعف امنیت را در منطقه خوزستان برقرار کردند و همچنین نیرو‌های مردمی، نخبگان و معتمدان محلی کمک کردند و امنیت کامل در منطقه برقرار شده و اکنون در هیچ نقطه‌ای در خوزستان ناآرامی وجود ندارد.
آیت‌الله کعبی با قدردانی و تشکر از رهنمود‌های رهبر معظم انقلاب نسبت به حل مشکلات و رسیدگی فوری به مشکلات خوزستان افزود: همواره رهنمود‌های رهبر معظم انقلاب راهگشا بوده و این بارهم سخنان ایشان مرهمی بر زخم‌های انباشته مردم خوزستان بوده است. نماینده مجلس خبرگان رهبری بیان کرد: رهبر معظم انقلاب هوشمندانه فرمودند جای گله مندی از مردم نیست و ایشان حق را به جانب مردم دادند و تأکید داشتند که مردم خوزستان وفادار انقلاب و دوران دفاع مقدس هستند. وی با بیان اینکه باید مسئولان توصیه‌های رهبر معظم انقلاب را در حل مشکلات مردم و منطقه خوزستان به صورت جدی مورد توجه قرار دهند، افزود: هیئت‌هایی از قوه مجریه، مقننه و قوه قضائیه از مناطق خوزستان بازدید و تصمیمات مناسبی را اتخاذ کردند و هیئت دولت نیز مصوبه‌های مناسبی در این زمینه اتخاذ کردند.
آیت‌الله کعبی اظهار کرد: رئیس‌جمهور منتخب هیئت ویژه‌ای را برای حل مشکلات مردم خوزستان فرستادند؛ آیت‌الله رئیسی شورای راهبردی استان خوزستان را تشکیل دادند و تصمیم‌های مناسبی در زمینه پروژه غدیر و آبرسانی به مناطق مختلف خوزستان اتخاذ شده است. نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه مردم خوزستان از ناکارآمدی مسئولان در تدبیر مشکل آب خوزستان گله‌مند بودند، افزود: اگر در گذشته مشکل آب خوزستان به درستی تدبیر می‌شد و همچنین تصمیمات کنونی برای مشکل آب پیش از این گرفته شده بود، شاهد اتفاقات اخیر در خوزستان نبودیم.
آیت‌الله کعبی مطرح کرد: مردم خوزستان انتظار دارند که مدیران ناکارآمد و افرادی که ترک فعل کردند، همچنین افرادی که با بی تدیبری و تصمیمات غلط سبب خشکسالی تالاب هویزه و رودخانه‌های کرخه، کرخه نور و نیسان شدند، پاسخگو باشند.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار