دستگاه‌های نظارتی به ناکارآمدی‌ها ورود خواهند کرد؟
کد خبر: 1056615
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004QsB
تاریخ انتشار: ۰۲ مرداد ۱۴۰۰ - ۲۱:۰۰
واکنش کاربران شبکه‌های اجتماعی به فرمایشات رهبر انقلاب درخصوص مشکلات خوزستان
رهبر انقلاب پس از تزریق نوبت دوم واکسن کرونای کوبرکت، با اشاره به مشکلات خوزستان به گلایه از مسئولان پرداخته و فرمودند: «اگر توصیه‌هایی که نسبت به آب و فاضلاب خوزستان شده بود مورد توجه قرار می‌گرفت حالا مسلماً این اشکالات وجود نداشت.» ایشان همچنین اشاره فرمودند: «اگر رسیدگی‌های لازم در وقت خود انجام می‌گرفت مسلماً این وضعیت برای مردم پیش نمی‌آمد» این گفته‌ها موجب واکنش‌های بسیاری در شبکه‌های اجتماعی شد.

سرویس جوان آنلاین: رهبر انقلاب پس از تزریق نوبت دوم واکسن کرونای کوبرکت، با اشاره به مشکلات خوزستان به گلایه از مسئولان پرداخته و فرمودند: «اگر توصیه‌هایی که نسبت به آب و فاضلاب خوزستان شده بود مورد توجه قرار می‌گرفت حالا مسلماً این اشکالات وجود نداشت.» ایشان همچنین اشاره فرمودند: «اگر رسیدگی‌های لازم در وقت خود انجام می‌گرفت مسلماً این وضعیت برای مردم پیش نمی‌آمد» این گفته‌ها موجب واکنش‌های بسیاری در شبکه‌های اجتماعی شد. کاربران که از روز‌ها قبل تأکید داشتند که اصلی‌ترین دلیل مشکلات خوزستان، بی‌کفایتی مسئولان و عدم توجه کافی دولت به مشکلات این استان است گفته‌های رهبر انقلاب را سند صحت گفته‌های خود دانسته و از دستگاه‌های نظارتی خواستند به کم‌کاری‌ها رسیدگی نماید. در ادامه بخش‌هایی از واکنش‌های کاربران آمده است.

سیدعلی موسوی:
رهبر انقلاب در مورد مشکلات خوزستان اعلام کردند: «اگر رسیدگی‌های لازم در وقت خود انجام می‌گرفت مسلماً این وضع برای مردم پیش نمی‌آمد». این عبارت گواه ترک فعل و اهمالکاری مدیران است. چرا افراد ذیربط تحت تعقیب قرار نمی‌گیرند و به مردم معرفی نمی‌شوند؟
رضا پورحسین:
رهبر انقلاب: «اگر توصیه‌هایی که نسبت به آب و فاضلاب خوزستان شده بود مورد توجه قرارمی‌گرفت حالا مسلماً این اشکالات وجود نداشت. اگر رسیدگی‌های لازم در وقت خود انجام می‌گرفت مسلماً این وضعیت برای مردم پیش نمی‌آمد». آیا مجلس شورای اسلامی سهل انگاری‌های مدیریتی را پیگیری می‌کند؟
علی جهرمی:
‏ ‏‌درد ‎خوزستان و ‎سیستان ادامه دارد. ۵۰سال که هیچ، خوزستان همین امسال بحران آب دارد. درک نادرست مدیران در کنار ترک فعل‌ها و عدم تعهد و تخصص، بحران‌آفرین است و حقوق شهروندی را نقض می‌کند. علاج واقعه قبل از وقوع باید کرد. حل بحران پیچیده نیست؛ تدبیر مبتنی بر کار کارشناسی و اقدام جهادی.
سیده زهرا عبداللهی:
رهبر انقلاب: «اگر رسیدگی‌های لازم در وقت خود انجام می‌گرفت مسلماً این وضعیت برای مردم خوزستان پیش نمی‌آمد» این است حکایت ناکارآمدی دولت...
امین توکلی:
امروز بیانات رهبر معظم انقلاب حجت را بر همگان تمام کرد. مطالبه تحقق دستورات ایشان همت جریان انقلابی کشور را طلب می‌کند. اگر فقط دستور‌های ایشان در مورد خوزستان مظلوم محقق می‌شد وضع مردم اینگونه نبود.
سجاد یزدان‌پناه:
آیا دولت مقتدر آقای رئیسی ضمن توجه و اطاعت از رهنمود‌های رهبری و به‌واسطه دیپلماسی مقتدرانه مشکلات مربوط به آب و همچنین مشکلات معیشتی مردم را در اسرع وقت حل خواهد کرد؟
سید مهدی زرگران:
کاش هر چه زودتر تمامی عوامل کوچک و بزرگ عدم عمل به این توصیه‌ها محاکمه شوند.
جواد چاوشی:
سه فاجعه بزرگ در دولت بی‌تدبیر که می‌توان از سخنان رهبر معظم انقلاب در رابطه با ماجرای آب خوزستان برداشت کرد: ۱- درد مردم را نفهمیدن ۲-عدم رسیدگی به مشکلات مردم در وقت مناسب و ۳- گوش نکردن به توصیه‌های دلسوزان کشور.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار