تمجید فدراسیون‌جهانی از برنامه توسعه راهبردی موی تای ایران در بخش بانوان
کد خبر: 1056207
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Qlb
تاریخ انتشار: ۲۸ تير ۱۴۰۰ - ۱۱:۱۲
فدراسیون بین‌المللی موی‌تای (IFMA) با انعکاس گزارشی در سایت خود از توسعه و نگاه ویژه انجمن موی تای ایران در بخش بانوان تمجید کرد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون انجمن‌های ورزشی، در این گزارش آمده است: انجمن موی تای ایران با مدیریت آگاهانه جواد نصیری به عنوان یکی از اعضای شورای ریاست فدراسیون جهانی و مشارکت کامل کمیته ملی المپیک ایران برنامه راهبردی هشت ساله‌ای را تدوین و اجرا کرده و این برنامه چشم انداز و محور توسعه موی تای بانوان در ایران بوده جایی که نه تنها تعداد ورزشکاران این حوزه رشد کرده بلکه حضور بانوان در سکو‌های جهانی ارتقا داشته و مهمتر اینکه در تربیت داوران و مربیان زن عملکرد قابل توجهی داشته است.
به طرز قابل تحسینی موی تای ایران یکی از موفق‌ترین کاروان‌های اعزامی بانوان را در مسابقات جهانی ترکیه و آسیایی امارات داشت که اجرای صحیح و دقیق برنامه‌های آموزشی مدون باعث ارتقاء دانش و تجربه بین‌المللی بانوان شد.
در این گزارش به نوع پوشش بانوان موی تای کار ایرانی اینگونه اشاره شده: ایران نخستین فدراسیون و انجمن ملی بود که با هماهنگی فدراسیون جهانی و شخص استفان فوکس دبیرکل و خانم سوگلسی رییس کمیسیون‌بانوان ایفما یونیفرم مخصوص زنان خود را طراحی کرد و این پوشش الگویی شد برای کشور‌های اسلامی و الهام بخش برابری جنسیتی در موی تای دنیا.
"انجمن موی تای ایران اعتقاد دارد بسیار مهم است تا مطمئن شویم رشد و ارتقاء در مسیر جنبش المپیک و ایده‌آل هایش است. "
"برابری جنسیتی یکی از اهداف مهم نه تنها به عنوان بخشی از اهداف برنامه توسعه پایدار سازمان ملل، بلکه از اهداف ایفما نیز است و به همین دلیل از صمیم قلب به موی تای ایران برای کار فوق العاده هدایت تغییرات مثبت اجتماعی و تاثیرات آن در رشد ورزش در آینده نزدیک تبریک می‌گوییم. "
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار