بیش از ۵۰۰۰ متقاضی در نوبت دریافت تسهیلات کرونا در خراسان رضوی
کد خبر: 1055897
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Qgb
تاریخ انتشار: ۲۷ تير ۱۴۰۰ - ۱۴:۵۱
دبیر شورای هماهنگی بانک‌های استان خبر داد
دبیر شورای هماهنگی بانک‌های خراسان رضوی با اشاره به اینکه «آخرین فرصت دریافت تسهیلات کرونا پایان اسفند ماه سال ۹۹ بوده است»، گفت: در جدیدترین بخشنامه بانک مرکزی فرصت دریافت تسهیلات کرونا تا پایان شهریور ماه تمدید شده است که زمینه را برای پرداخت تسهیلات کرونا برای ۵۵۳۱ پرونده‌ای که در نوبت دریافت تسهیلات هستند فراهم نموده است.

حمید صفایی نیکو درخصوص میزان اعطاء تسهیلات‌ مشاغل آسیب دیده از کرونا در خراسان رضوی، اظهار کرد: از ابتدا سال ۹۹ تعداد۳۷ هزار و ۴۴۹ فقره پرونده به مبلغ ۷۰۲۹ میلیارد ریال پذیرش شده است.

وی افزود: از این تعداد پرونده تشکیل شده به ۳۲ هزار و ۵۰۰ متقاضی تسهیلات پرداخت گردید. تقریبا به ۸۵ درصد متقاضیان تسهیلات کرونا پرداخت شده است.

دبیر شورای هماهنگی بانک‌های خراسان رضوی با اشاره به اینکه «آخرین فرصت دریافت تسهیلات کرونا پایان اسفند ماه سال ۹۹ بوده است»، خاطرنشان کرد: متقاضیان تنها تا پایان اسفند فرصت داشتند تا برای تسهیلات مشاغل آسیب دیده از کرونا اقدام کنند، لذا در سه ماهه ابتداء سال جاری پرداختی صورت نگرفته است. در جدیدترین بخشنامه بانک مرکزی این فرصت تا پایان شهریور ماه تمدید شده است که زمینه را برای پرداخت تسهیلات کرونا برای ۵۵۳۱ پرونده‌ای که در نوبت دریافت وام هستند فراهم نموده است.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار