تمرکز دولت روحانی به ارتباط با غرب کشور را گرفتار کرد
کد خبر: 1054967
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004QRb
تاریخ انتشار: ۱۸ تير ۱۴۰۰ - ۱۶:۳۴
منتخب مردم تهران در مجلس:

منتخب مردم تهران در مجلس شورای اسلامی تأکید کرد که دولت روحانی در این هشت سال همه موضوعات کشور را وابسته به سرنوشت برجام و معطل غربی‌ها کرد و همین نگاه غلط باعث ایجاد مشکلاتی برای کشور شد.
اسماعیل کوثری، منتخب مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با مهر، در ارزیابی عملکرد هشت ساله دولت تدبیر و امید، اظهار داشت: عملکرد اقتصادی دولت روحانی در این مدت به ویژه در چند سال اخیر بسیار ضعیف بوده است و کسی نمی‌تواند این موضوع را انکار کند. وی با اشاره به ادعای برخی دولتمردان مبنی بر اینکه ریشه مشکلات کشور تحریم‌های خارجی است، گفت: بحث تحریم و جنگ اقتصادی هم وجود دارد و کسی منکر این مسئله نیست که بخشی از مشکلات ما به دلیل تحریم‌های دشمنان است، اما مشکلات اصلی ما به دلیل بی‌تدبیری‌ها و عملکرد ضعیف دولت روحانی به ویژه در زمینه اقتصادی بوده است.
کوثری ادامه داد: دولت روحانی در این هشت سال همه موضوعات کشور را وابسته به سرنوشت برجام و معطل تصمیمات غربی‌ها کرد و همین نگاه غلط باعث شد کشور هر روز با مشکلات جدیدی روبه‌رو شود. شخص رئیس‌جمهور و برخی از دولتمردان هیچ‌گونه صداقتی با مردم نداشتند و درباره مسائل و مشکلات کشور با مردم صادقانه صحبت نمی‌کردند.
وی یادآور شد: مؤید این مسئله، ماجرای گرانی بنزین است که همه دیدیم رئیس‌جمهور به جای آنکه در این باره با مردم صحبت کند و به آنان توضیح دهد که چرا این تصمیم اتخاذ شده است، گفت که خود من هم مثل مردم، صبح جمعه فهمیدم قیمت بنزین تغییر کرده است.
منتخب مردم تهران در مجلس اظهار داشت: این مسئله نشان‌دهنده آن است که دولت روحانی با مردم صادق نبود و بسیاری از مسائل را از آنان پنهان می‌کرد، در حالی که آنان باید درباره موضوعات مختلفی به ویژه گرانی بنزین، تحریم‌ها، برجام، مسکن و دیگر موضوعات مهم با مردم سخن می‌گفتند.
کوثری با انتقاد از وضعیت فعلی اقتصادی کشور، بیان کرد: دولت روحانی کاملاً اقتصاد را رها کرده است و همه می‌بینیم که قیمت‌ها هیچ گونه ثباتی ندارد و به ویژه کالا‌های اساسی و مورد نیاز مردم روز به روز گران‌تر می‌شود.
وی درباره اولویت‌های اصلی دولت سیزدهم، گفت: در شرایط فعلی درخواست مردم از دولت آینده این است که در وهله اول مشکلات اقتصادی آنان را حل و فصل کند، البته لازم است مجلس شورای اسلامی هم با دولت آینده برای رفع مشکلات کشور همراهی کند.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار