ساخت ۲۰۰ کیلومتر آزادراه با سرمایه گذاری سازمان همیاری شهرداری های استان اصفهان
کد خبر: 1053827
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Q9D
تاریخ انتشار: ۰۹ تير ۱۴۰۰ - ۱۴:۲۷
مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های استان اصفهان:
مهندس ناصرنفری گفت: ارزش و ارزیابی اقتصادی پروژه کنار گذر شرق را قبل از اجرا ۴۷۰ میلیارد تومان عنوان کرد و ادامه داد : امروز ارزش این پروژه به بیش از ۱۶۰۰ میلیارد تومان رسیده است .

 

.به گزارش س خبرنگار جوان انلاین اصفهان،به نقل از روابط عمومی سازمان همیاری شهرداریهای استان اصفهان  مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های استان اصفهان در حاشیه بازدید پرسنل سازمان از پروژه کنار گذر شرق اصفهان با بیان این مطلب گفت :۲۴ سازمان همیاری در کشور فعالیت می کنند که بر اساس اساسنامه ای که دارند وظیفه آنها تجمیع امکانات مالی حوزه شهرداری ها در جهت توسعه  است .

وی با تاکید بر اینکه اولویت  سازمان همیاری اصفهان سرمایه گذاری مبتنی بر خرد و عقلانیت است ادامه داد : بیشتر به  دنبال کار معرفتی هستیم تا بتوانیم گره ای از گره های کور استان اصفهان را باز کنیم .

نفری به اجرای پروژه کنار گذر شرق اصفهان اشاره کرد و گفت : نقش معتبر و ارزشمند اجرای این پروژه تاثیرگذار مادام العمر به نام کسانی که برای آن زحمت کشیده اند زده  خواهد شد .

مدیر عامل سازمان همیاری شهرداری های استان اصفهان با تاکید بر اینکه برای هزینه کردن در این پروژه همه املاک  را نفروختیم و اجازه دادیم موردی به فروش برسد تا ارزش افزوده شامل آن شود گفت : در ازای مطالباتی که از شهرداری ها داشتیم از آنها ملک گرفتیم که آنها نیز مشمول ارزش افزوده شده اند .

  وی  با تاکید بر اینکه سازمان همیاری اصفهان تنها سازمان همیاری در کشور محسوب می شود  که برای توسعه زیرساخت ها ورود کرده است افزود : از سال ۹۳ تاکنون سازمان همیاری شهرداری های استان اصفهان در آزادراه اصفهان _ نطنز _ کاشان بیش از ۸۵ میلیارد تومان برای مرمت و نگهداری هزینه کرده است و بر اساس قولی که داده ایم  ۵۰ میلیارد تومان دیگر نیز در این جاده هزینه خواهد شد .

مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های استان اصفهان  در پایان از تمام پرسنل و همه افرادی که به نحوی در پیشبرد این پروژه ملی کمک نموده اند تقدیر و تشکر نمود.

 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار