خبرنگاران نباید دغدغه معیشت، مسکن و بیمه داشته باشند
کد خبر: 1053822
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Q98
تاریخ انتشار: ۰۹ تير ۱۴۰۰ - ۱۴:۴۰
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی اصفهان :
حجت الاسلام و المسلمین رمضانعلی معتمدی در دیدار با اعضاءهیات مدیره خانه مطبوعات گفت:لازم است برای فعالیت های خبری خبرنگاران و اصحاب رسانه اهداف وبرنامه هایی پیش بینی و اقداماتی دراین راستا مدنظر قرارگیرد.

 

به گزارش سعید عرفان منش  خبر نگار جوان انلاین  اصفهان مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی اصفهان  در دیدار اعضای هیات مدیره خانه مطبوعات ضمن گرامیداشت هفتم تیر سالروز شهادت شهید آیت الله دکتربهشتی افزود: اهمیت کار و کسب و خدمت به مردم در تمامی عرصه‌ها نمود دارد، قشر خبرنگار قشر مظلوم جامعه است ولازم است برای خبرنگاران و اصحاب رسانه چشم اندازی تعریف شود و اهداف و برنامه‌ها پیش بینی و اقداماتی در این راستا مدنظر قرار بگیرد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با بیان اینکه شغل خبرنگاری حلقه اتصالی میان مردم ومسئولین است  بیان کرد: خبرنگاران سختی، سرما و گرما را تحمل می‌کنند و ما باید قدردان زحمات آنها باشیم.

حجت الاسلام معتمدی خاطرنشان کرد: یکی از دلائل و اهداف تشکیل خانه مطبوعات این است که اصحاب رسانه و خبرنگاران ساماندهی، پشتیبانی و آموزش‌ داده شوند و رفاهیات و تسهیلات آنها فراهم شود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان اذعان داشت: برای حمایت از خبرنگاران و اصحاب رسانه لازم است از تمامی ظرفیت‌ها استفاده شود وبرنامه‌ای مدون و به صورت هفته‌ای برای روز خبرنگار در نظر گرفته شود و پیشکسوتان این عرصه شناسایی شوند.

وی مسأله پشتیبانی را یکی از دغدغه‌های جدی خبرنگاران دانست و افزود: مسأله بیمه و مسکن خبرنگاران باید به صورت جدی پیگیری شود وخانه مطبوعات متولی خبرنگاران و اصحاب رسانه است از این رو باید از وضعیت آن‌ها مطلع باشد.

وی با اشاره به بیمه خبرنگاری خاطرنشان کرد: با تمامی ظرفیت‌ها و ابزارهای اطلاع رسانی و باید شرایط عضویت در صندوق هنر به خبرنگاران اطلاع رسانی شود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهاندر پایان گفت: خبرنگاران نباید دغدغه معیشت، مسکن و بیمه داشته باشند تا بتوانند با ذهنی باز به رسالت و وظایف خود بپردازندو. باید اقدام تشکیلاتی مطالباتی بر مشکلات و مطالبه خبرنگاران صورت بگیرد و از ظرفیت آن‌ها استفاده شود.

 

 

 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار