۴ هزار طرح اشتغالزایی با یک قرارگاه جهادی در کمیته امداد
کد خبر: 1052842
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004PtK
تاریخ انتشار: ۳۱ خرداد ۱۴۰۰ - ۲۰:۰۳

با تشکیل یک قرارگاه جهادی در کمیته امداد، ۴ هزار طرح اشتغالزایی و کاریابی ایجاد می‌شود و برای ۵ هزار مددجو فرصت شغلی ایجاد خواهد شد.
قرارگاه مشترک جهادی «شهید صالحی» با حضور مدیر کل کمیته امداد استان تهران، سرهنگ جعفر مخلق آذر، مسئول بسیج سازندگی تهران بزرگ و جمعی از مدیران و مسئولان دو مجموعه و فعالان عرصه جهادی استان تهران، فعالیت خود را با هدف استفاده از تجمیع ظرفیت‌ها به منظور اشتغالزایی با رویکرد راهبری شغلی آغاز کرد.
سیدابوالفضل پرپنچی، مدیر کل کمیته امداد استان تهران در آیین افتتاح قرارگاه «شهید صالحی» گفت: در جهت عمل به منویات مقام معظم رهبری و شعار سال ۱۴۰۰ مبنی بر تولید، اشتغالزایی و مانع‌زدایی‌ها بتوانیم در کاهش فقر خانواده‌های نیازمند و اقشار آسیب‌پذیر گام برداریم. وی افزود: این قرارگاه با هدف هم‌افزایی و همکاری لازم برای خدمات به نیازمندان و تعامل دو طرفه در مشارکت‌ها و مسئولیت‌های اجتماعی با هدف اشتغالزایی مددجویان تحت حمایت و سایر اقشار نیازمند، پیرو تفاهمنامه کمیته امداد استان تهران و سپاه محمد رسول الله تشکیل شده‌است. پرپنچی بیان کرد: با تشکیل این قرارگاه، ۴ هزار طرح اشتغالزایی، راهبری شغلی و کاریابی ایجاد و راه‌اندازی می‌شود و در همین جهت برای ۵ هزار مددجو فرصت شغلی ایجاد خواهد شد. مدیر کل کمیته امداد استان تهران ادامه داد: ۳ هزار و ۵۰۰ آموزش کسب و کار با رویکرد مهارت آموزی و ایجاد شغل و راهبری شغلی، ۲ هزار مورد شناسایی، هدایت، نظارت و ارزیابی طرح‌های راهبری شغلی، تشکیل و راه‌اندازی مراکز نیکوکاری کارآفرینی، حمایت از اجرای طرح‌های نوآورانه و دانش‌بنیان، بازاریابی و فروش محصولات تولیدی، تأمین و بهسازی فضای کسب و کار، توسعه همکاری با جهادگران کارآفرین نیز از دیگر برنامه‌های این قرارگاه است.
وی با بیان اینکه اشتغالزایی با ارائه مشاوره شغلی و سنجش توانایی‌ها، مهارت‌ها و علاقه‌مندی مددجویان محقق می‌شود، عنوان کرد: امید است با همت عالی دو مجموعه اقدامات شایسته‌ای در جهت توانمندسازی نیازمندان شناسایی‌شده انجام شود.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار