سونامی کرونا در جمع فرنگی‌کاران جوان/ تست مجدد از اردونشینان!
کد خبر: 1052767
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Ps7
تاریخ انتشار: ۳۱ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۲۵
با توجه به سونامی کرونا در جمع اردونشینان تیم کشتی فرنگی جوانان کشورمان، متولیان امر تصمیم به اقدامات سختگیرانه و جدی در روند ادامه تمرینات این تیم گرفته‌اند.
روز گذشته خبری عجیب در محافل کشتی منتشر شد که حاکی از مثبت بودن تست کرونای ۲۲ فرنگی‌کار جوان بود. این در حالیست که بعد از برپایی سه اردوی فرنگی‌کاران جوان در خارج از پایتخت، قرار بود دور جدید تمرینات این تیم در خانه کشتی تهران آغاز شود، اما تست کرونای اکثر اردونشینان که قبل از حضور در تمرینات از آن‌ها گرفته شد، مثبت بود!

با توجه به سونامی کرونا در جمع اردونشینان تیم کشتی فرنگی جوانان کشورمان، متولیان امر تصمیم به اقدامات سختگیرانه و جدی در روند ادامه تمرینات این تیم گرفتهاند.

بدین ترتیب تمامی نفرات دعوت شده به اردو به شهر و منازل خود بازگشتند تا طی امروز و فردا و بعد از انجام یک تست دیگر، مجوز حضور در اردوی تهران را دریافت کنند. بر این اساس کادر فنی تیم کشتی فرنگی جوانان اعلام کرد نفرات دعوت شده، تنها با به همراه داشتن تست منفی می‌توانند به تهران بازگردند و وارد اردو شوند. البته تست منفی آنان کافی نیست، چراکه این نفرات دوباره بعد از عزیمت به تهران هم مورد تست کرونا قرار خواهند گرفت.

به گفته روح الله میکائیلی سرمربی تیم کشتی فرنگی جوانان هیچ کدام از نفرات در اردو‌های قبلی علائم کرونا نداشتند و شاید اشتباهی از سوی آزمایشگاه صورت گرفته که این تعداد نمونه مثبت اعلام شده است. البته وی همچنان معتقد است شاید ویروس کرونا در بدن فرنگی کاران جوان وجود دارد و بدون علامت است که این موضوع در تست‌های بعدی مشخص و تمهیدات لازم انجام خواهد شد.

سونامی کرونا در حالی اردوی اخیر تیم کشتی فرنگی جوان را فرا گرفت که این تیم خود را برای حضور در مسابقات جهانی که مرداد ماه در روسیه برگزار می‌شود، آماده می‌کند.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار