عویض کتاب با امکان انتخاب آنلاین در طرح «مبادله برخط»
کد خبر: 1052307
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Pkh
تاریخ انتشار: ۰۷ تير ۱۴۰۰ - ۱۴:۳۷
رئیس اداره امور کتابخانه ها و سالن های مطالعه سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان:
طیبه فاطمی گفت: طرح «مبادله برخط» با محوریت تعویض کتاب با امکان انتخاب آنلاین در سایت کهن برگ در حال اجرا است.

ت

به گزارش سعید عرفان منش خبرنگار جوان انلاین از اصفهان، رئیس اداره امور کتابخانه ها و سالن های مطالعه سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان با اشاره به عضویت در باشگاه مبادله کتاب شهروند اظهار داشت: طرح مبادله کتاب سالهاست در کتابخانه های شهرداری اصفهان در حال اجرا بوده که حرکتی بسیار جالب و پسندیده است تا اهل کتاب و فرهنگ بتوانند به نیازهای مطالعاتی خود دست یابند.

وی افزود: در طرح «مبادله برخط» عناوین کتاب در سایت کهن برگ موجود است و فرد می تواند کتاب های خود را با عناوین موجود در این سایت معاوضه کند.

فاطمی با اشاره به اینکه برای شرکت در «مبادله برخط» نیازی به حق عضویت و اشتراک کتابخانه نیست، ادامه داد: در این طرح فقط کافیست عناوین کتاب های قابل معاوضه ارزشمند باشد تا فرد امکان تعویض کتاب هایش را با عناوین موجود در سایت داشته باشد. 

وی تصریح کرد: علاقه مندان به شرکت در طرح «مبادله برخط» می توانند در منزل با مراجعه به سایت کهن برگ به نشانی www.kohanbarg.ir ، عناوین مورد نظر خود را جستجو کرده و با مراجعه به طبقه زیرین کتابخانه میرداماد واقع در خیابان نیکبخت غربی، بعد از دادگستری، با کمک مشاور به معاوضه کتاب های خود با عناوین جدید انتخاب شده بپردازد.

فاطمی گفت: افراد هم می توانند کتاب های دریافتی را به تملک دربیاورند و یا در اقدامی حسنه، کتاب ها را در قالب امانت دریافت کنند.

 

 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار