احیای امربه معروف و نهی از منکر راهکاری برای ترویج ارزش ها است
کد خبر: 1052009
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Pft
تاریخ انتشار: ۲۶ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۷:۳۰
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر لرستان:
حجت الاسلام حقیان بر ضرورت توجه به امربه معروف و نهی از منکر در تمام مراحل زندگی گفت: عمل ه این واجب الهی سبب تقویت ارزش ها و تربیت نسلی دینی می شود.

به گزارش جوان از لرستان، حجت الاسلام رضا حقیان، صبح امروز در نشست شوراهای امر به معروف و نهی از منکر در جمع هیأت‌های مذهبی بانوان شهرستان خرم‌آباد گفت: عمل به فریضه واجب امر به معروف و نهی از منکر وظیفه ای همگانی است.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر لرستان افزود: امر به معروف و نهی از منكر حكم خداوند و در قانون نیز به آن تأكید شده است.

وی با تأکید بر اینکه هیأت های مذهبی باید به این دو فریضه مهم توجه شود، خاطرنشان کرد: بی ‌تفاوتی نسبت به فریضه امر به معروف و نهی از منکر به منزله جنگ با خدا است.

حجت الاسلام حقیان به سخنی از پیامبر(ص) اشاره کرد و اظهارداشت: پیامبر اکرم فرموده است:« کسی که نسبت به امر به معروف و نهی از منکر بی تفاوت باشد مانند کسی است که در مقابل خدا شمشیر کشیده است.»

وی با بیان اینکه پرداختن به امر به معروف و نهی از منکر برای رواج ارزش ها و مقابله با ضدارزش ها ضروری است، گفت: با احیای فریضه امر به معروف و نهی از منکر و آشنا  سازی نسل نو با ارزش ها جلوی رواج بسیاری از آسیب های اجتماعی گرفته می شود.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر لرستان تصریح کرد: امربه معروف و نهی از منکر باید در تمام مراحل زندگی جایگاه ویژه ای داشته باشد و نباید از این مهم غافل شد.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار