دعوت بیش از ۲۰ هزار و ۶۰۰ استاد دانشگاه از مردم برای شرکت در انتخابات
کد خبر: 1051858
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004PdS
تاریخ انتشار: ۲۴ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۴۱
بیش از ۲۰ هزار و ۶۰۰ نفر از اساتید دانشگاه‌های سراسر کشور در جهت دعوت مردم و مشارکت حداکثری در انتخابات پیش رو بیانیه‌ای صادر کردند.
سرویس سیاسی جوان آنلاین: بیش از ۲۰ هزار و ۶۰۰ نفر از اساتید دانشگاه‌های سراسر کشور در جهت دعوت مردم و مشارکت حداکثری در انتخابات پیش رو بیانیه‌ای صادر کردند.

متن بیانیه بدین شرح است.

هموطنان عزیز؛ ملت شریف ایران.

این روز‌ها ما در آستانه تصمیمی بزرگ برای کشورمان قرار داریم. سرنوشت ما به عنوان یک ملت، چنان در هم تنیده است که هر تصمیم جمعی ما، نه تنها برای چهارسال بلکه برای سال‌های متمادی، زندگی تک‌تک ما را تحت تأثیر قرار خواهد داد. امروز ایران ما از یک سو با تهدید‌های فزاینده خارجی و از سوی دیگر با مشکلات اقتصادی و معیشتی و عدم تحقق برخی از اهداف انقلاب در داخل مواجه بوده و در کنار انتخاب دولتی کارآمد برای عبور از بحران‌های پیش‌رو و ترمیم اقتصاد، بیش از همیشه به همدلی، انسجام ملی و مشارکت حداکثری نیازمندیم. باید نشان دهیم که همه ما با هم هستیم. تک تک رای‌های ما در کنار هم به مثابه آجر‌هایی خواهند بود که بنای امنیت ملی ما را می‌سازند و ما را غیرقابل شکست می‌کنند و البته به تجربه هم آموخته ایم که هربار که اتحاد این ملت بزرگ ضربه خورده، اردوگاه دشمن امیدوارتر به نتیجه بخش بودن تهدیداتش شده و شاهد افزایش فشار‌ها و ضربه به منافع ملی بوده‌ایم؛ لذا ما استادان دانشگاه‌های کشور با علم به دشواری‌ها و کاستی‌های فراروی ملت در حوزه اقتصاد و سیاست، ضمن دعوت از نامزد‌های محترم انتخابات به رعایت انصاف، اخلاق و صداقت، از ملت بزرگ ایران برای حضور حماسی و حداکثری در انتخابات ۲۸ خرداد و انتخاب دولتی استوار به پشتوانه مردمی دعوت می‌نماییم و به این جمله الهی معتقدیم که، إنّ اللّه لا یغیر ما بقوْمٍ حتّی یغیروا ما بأنْفسهمْ و تحقق ایران قدرتمند، نیازمند دولتی برخوردار از اراده ملی برای حل مشکلات اقتصادی و بالفعل نمودن آرمان‌های انقلاب می‌باشد که بتواند همراه با آزاد نمودن انرژی جوانان این مرز و بوم، بهاری نوین و تحول آفرین را در جهت حل برخی مسائل مزمن، جبران عقب ماندگی‌ها و استفاده از ظرفیت‌های مغفول رقم بزند.

ما در کنار هم راهی بس دشوار برای دستیابی به زندگی سعادتمندانه را پیموده‌ایم و در این راه از بذل مال و جان ابایی نداشته‌ایم. پس با رأی آگاهانه خود در انتخابات سرنوشت ساز پیش رو، با شهدایی که خون خود را تقدیم این خاک نموده اند و با مردان و زنان مبارزی که در طول تاریخ، تلاش خود برای استقلال و آزادی کشور مبذول داشته اند، پیمان می‌بندیم که ثابت قدم‌تر از همیشه این راه را ادامه دهیم.

آخرین بروز رسانی تعداد استادان تایید کننده بیانیه: ۲۰۶۰۰ نفر

این آمار همچنان در حال افزایش است.


نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار