فضای سالم انتخاباتی در چهارباغ فراهم است
کد خبر: 1051795
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004PcR
تاریخ انتشار: ۲۴ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۴:۴۹
سرپرست فرمانداری شهرستان چهارباغ:
سرپرست فرمانداری شهرستان چهارباغ استان البرز اعلام کرد که با اقدامات صورت گرفته ، فضای سالم و شفاف انتخاباتی در این شهرستان فراهم است.

قدرت اله شمیرانی گفت: ضروری است تا اعضای ستاد انتخابات ، هیات اجرایی و هیات نظارت با همکاری یکدیگر تدابیر و تمهیدات لازم برای اجرای هرچه باشکوه تر انتخابات را پیش بینی نموده و اجرا نمایند.
وی با اشاره به اقدامات صورت گرفته توسط کمیته های عضو ستاد انتخابات این شهرستان بیان داشت: جمع بندی اقدامات و برنامه ریزی جهت تمهیدات مورد نیاز و قابل پیگیری در راستای برگزاری انتخاباتی سالم ،امن و با مشارکت حداکثری مردم صورت گرفته و هیأت اجرایی انتخابات باید با رعایت اصل بیطرفی و امانتداری از آراء مردم صیانت نمایند.

شمیرانی با بیان این نکته که آرا مردم یک امانت در دست ما است و باید از آن صیانت نماییم، افزود: تمام دست اندرکاران برگزاری انتخابات و هیات‌های اجرایی، نظارت و بازرسی با مشارکت و تعامل زمینه برگزاری انتخاباتی شفاف، سالم و شکوهمند را فراهم می‌کنند.

وی در بخش دیگر از اظهاراتش با شاره بخش رامجین شهرستان چهارباغ گفت: این بخش هم با تایید صلاحیت صد در صدی کاندیداهای انتخاباتی شوراهای روستا آماده برگزاری انتخاباتی پرشور و شفاف است .

شمیرانی تاکید کرد: انتخابات یکی از مظاهر مردم سالاری است و مردم صاحب اصلی این نظام و انقلاب هستند و مشروعیت نظام به پشتوانه مردم است.

وی گفت: مشارکت نامزدهای انتخاباتی شوراهای اسلامی شهر و روستا در این دوره نسبت به دوره گذشته افزایشی است و حضور جوانان در فعالیت های اجتماعی پررنگ شده و فرصتی مغتنم در استفاده از اندیشه های نو و کارشناسی در توسعه و آبادانی است .

۲۱ شعبه ثابت و یک شعبه سیاره اخذ رای در شهرستان چهارباغ پیش بینی شده است.

چهارباغ با ۱۰۰ هزار نفر جمعیت به تازگی از شهرستان ساوجبلاغ استان البرز منفک و به شهرستان ارتقا یافت.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار