تسهیل برقراری عدالت در شهر با همراهی خیرین
کد خبر: 1050072
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004PAe
تاریخ انتشار: ۱۰ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۸:۴۹
رییس کمیسیون حقوقی، املاک و قراردادهای شورای اسلامی شهر مشهد مطرح کرد؛
رییس کمیسیون حقوقی، املاک و قراردادهای شورای اسلامی شهر مشهد گفت: در سطح شهر مشهد عده زیادی جزو آسیب دیدگان و پایین تر از سطح متوسط جامعه هستند یا به امکانات اولیه دسترسی مناسب ندارند و شهرداری تلاش می کند دسترسی ها را متعادل و عدالت لازم را در شهر برقرار کند اما باتوجه به نیاز فروان نیازمند سرعت بیشتر هستیم و باید از خیرین کمک گرفته شود.

محسن حسینی پویا رییس کمیسیون حقوقی املاک وقراردادهای شورای اسلامی شهر مشهد در رویداد منتورینگ و ایده پردازی تامین مالی خیرخواهانه در مدیریت شهری اظهار کرد: امروز اولین رویداد تامین مالی خیرخواهانه برگزار شد البته این رویداد در دو مرحله اجرا شده و امروز نتایج آن بررسی می شود که امیدواریم ماحصل آن برای شهر مشهد مفید فایده باشد و مشکلات شهری را تا جایی که به موضوعات خیرخواهانه مرتبط است، مرتفع کند.

وی افزود: شهرداری و شورای شهر مشهد کار نوآورانه را انجام داده اند تا پتانسیل خیرین شهریار که مسائل عمومی شهر و امور خیرخواهانه و عام المنفعه را پیگیری می کنند سروسامان دهند و برای بهره وری بیشتر در خدمت شهر و مردم مشهد قرار دهند.

رییس کمیسیون حقوقی، املاک و قراردادهای شورای اسلامی شهر مشهد بیان کرد: در سطح شهر مشهد عده زیادی جزو آسیب دیدگان و پایین تر از سطح متوسط جامعه هستند یا به امکانات اولیه دسترسی مناسب ندارند و شهرداری تلاش می کند دسترسی ها را متعادل و عدالت لازم را در شهر برقرار کند اما باتوجه به نیاز فراوان نیازمند سرعت بیشتر هستیم و باید از خیرین کمک گرفته شود.

حسینی پویا خاطرنشان کرد: نیازمند این هستیم که از ایده های نو کمک بگیریم که مراسم امروز در همین راستا برگزار شده است تا بهتر و شفاف تر در خدمت خیرین و مردم شهر مشهد باشیم.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی