امضای تفاهم نامه همكاري میان بيمارستان رضوي و دانشگاه امام رضا(ع)
کد خبر: 1049690
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004P4U
تاریخ انتشار: ۰۹ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۳:۵۳
دانشگاه بين المللي امام رضا(ع) به منظور همكاري هاي مشترك علمي و تحقيقاتي با بيمارستان فوق تخصصي رضوي تفاهم نامه همكاري امضا كرد.

به منظور همكاري هاي مشترك علمي و تحقيقاتي تفاهم نامه همكارهاي مشترك به امضاي دكتر محسن محور مدير عامل بيمارستان فوق تخصصي رضوي و دكتر مرتضي رجوعي رئيس دانشگاه بين المللي امام رضا(ع) رسيد.

بر اساس اين تفاهم نامه مقرر شد توسعه همكاري ها در كارآزمايي باليني تجهيزات ساخته شده با لحاظ نسبت مالكيت فكري آن و برندسازي بيمارستان فوق تخصصي رضوي از طريق طراحي بايوبانك اطلاعات پزشكي و انتشار ويژه نامه مجله رضوي با محوريت فناوري هاي حوزه سلامت و مشترك با دانشگاه در دستور كار اين دو مجموعه قرار گيرد.

 

همكاري در تدوين استانداردهاي تجهيزات پزشكي

شناسايي و تأمين نيازهاي پزشكي در حوزه تجهيزات و فناوري هاي سلامت با انجام پژوهش هاي بنيادي و كاربردي مورد نياز حوزه سلامت كشور با تأكيد بر بيمارستان رضوي، همكاري در تدوين استانداردهاي تجهيزات پزشكي در مركز تحقيقات بيمارستان و مركز تحقيقات فناوري هاي زيستي و سلامت دانشگاه بين المللي امام رضا(ع) از ديگر موضوعات مطرح شده در اين تفاهم نامه همكاري است.

 

همچنين در تفاهم نامه منعقد شده بين دانشگاه بين المللي امام رضا(ع) و بيمارستان فوق تخصصي رضوي به همكاري در تعريف و اجراي عناوين پژوهشي و فناوري مشترك از مسير به اشتراك گذاري امكانات آزمايشگاهي و فني طرفين و همكاري در ارايه سمينارها، دوره هاي تخصصي، كارگاه ها و دوره هاي آموزشي كوتاه مدت، جشنواره ها و كنفرانس هاي علمي مشترك و استفاده از ظرفيت هاي علمي و اجرايي اين دو مجموعه پرداخته شده است.

 

تسهيل امور كارآموزي و كارورزي دانشجويان

ترغيب و تشويق و بكارگيري محققان در دوره هاي آموزشي كوتاه مدت و همچنين تسهيل امور مربوط به كارآموزي و كارورزي دانشجويان، همكاري علمي با مراكز تحقيقاتي و آموزشي ساير كشورها و سازمان هاي بين المللي با رعايت قوانين و مقررات دولت جمهوري اسلامي ايران و كمك به توليد ثروت از طريق توليد، شناسايي ، انتقال و فروش فناوري و تجاري سازي در قالب شركت دانش بنيان، از مسير تاسيس اولين شركت مشترك دانش بنيان بين دانشگاه و بيمارستان از ديگر موضوعاتي است كه در اين تفاهم نامه همكاري به آن اشاره شده است.

 

اين تفاهم نامه به مدت 3 سال اعتبار دارد و به منظور عملياتي نمودن مفاد آن كارگروه مشترك توسعه همكاري ها به نمايندگي از دو مجموعه ايجاد مي شود.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی