تفاهم نامه تدوین کتاب خاطرات ایثارگران میان حوزه هنری و آبفای استان اصفهان منعقد شد
کد خبر: 1049112
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004OvA
تاریخ انتشار: ۰۹ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۴:۵۳
انعقاد تفاهم نامه تدوین کتاب خاطرات ایثارگران آبفای اصفهان؛
بر اساس این تفاهم نامه حوزه هنری استان اصفهان در یک دوره زمانی چهار ماهه اقدام به جمع آوری، مصاحبه، پیاده سازی، تدوین و انتشار خاطرات حداقل 250 نفر از رزمندگان، جانبازان و ایثارگران شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان خواهد کرد.

در بخش دیگری از این تفاهم نامه همچنین کار جمع آوری اسناد و عکس ها و نگارش کتابی با عنوان نقش آبفای استان اصفهان در دوران دفاع مقدس پیش بینی شده است.

به گزارش سعید عرفان منش خبرنگار جوان انلاین از اصفهان،در آیین برگزاری این مراسم مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان گفت: وظیفه ی سازمانی، اعتقادی و انقلابی فعالان صنعت آبفا در اصفهان ایجاب می کند که خاطرات ایثارگران ثبت و به کتاب تبدیل شود.

هاشم امینی با بیان اینکه کتاب خاطرات ایثارگران در سه بخش تدوین می شود اظهار داشت: یک بخش از این کتاب در خصوص رشادت ها و ایثارگری های فعالان صنعت آبفای اصفهان در دوران دفاع مقدس، بخش دیگر ویژه ی اشاعه فرهنگ و تبیین مکتب سردار سیلمانی در جهان اسلام و بخش سوم ویژه ی ایثارگری های سقایان در تامین و توزیع خدمات عادلانه آبفای اصفهان در بزنگاه های مختلف  به مردم است.

وی ترویج فرهنگ ایثارگری در جامعه را بسیار حائز اهمیت برشمرد و اظهار داشت: با مستند سازی ایثارگری ها و جان فشانی های رزمندگان اسلام در دوران  هشت سال دفاع مقدس، می توان نقشه راهی برای آیندگان ترسیم کرد.

در ادامه این مراسم رئیس حوزه هنری استان اصفهان گفت: مستند سازی رشادت های ایثارگران در دوران هشت سال دفاع مقدس، مایه ی مباهات است که به بهترین شکل ممکن تدوین و تهیه می شود.

مجتبی شاه مرادی کتاب خاطرات ایثارگران آبفای اصفهان را کاری شایسته برشمرد و اظهار داشت: حوزه هنری از ظرفیت بسیار خوبی برای مستند سازی ایثارگری های فعالان صنعت آبفا در زمینه های مختلف برخوردار است.

شایان ذکر است در این مراسم چند تن از ایثارگران شرکت آبفای اصفهان به ذکر خاطرات خود در دوران دفاع مقدس پرداختند.

 

 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار