استيصال امريكا در شكست رژيم صهيونيستي
کد خبر: 1048843
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Oqp
تاریخ انتشار: ۰۲ خرداد ۱۴۰۰ - ۲۰:۰۰

عبدالرحيم انصاري در كانال تلگرامي خود نوشت: رژيم صهيونيستي در سال‌هاي اخير برداشت اشتباهي از صبر استراتژيك محور مقاومت داشت و فكر مي‌كرد اگر از مقاومت تحرك محسوسي نمي‌بيند به اين معناست كه متوقف شده و حالا مي‌تواند بر گردن‌كشي‌هاي خود بيفزايد. در حالي كه مقاومت هيچ گاه متوقف نشده بود و بارها نوشتم درست آن زماني كه دشمن فكر مي‌كند كاري نمي‌كنيم، در حال طراحي يا انجام پروژه‌هاي بسيار بزرگي هستيم. اگر مقاومت متوقف بود امروز زرادخانه موشكي غزه با آنكه تحت محاصره شديد از زمين و آسمان و درياست مملو از راكت و موشك نبود به نحوي كه بتواند ماه‌ها بر سر غاصبان سرزمين فلسطين موشك بريزد.
رژيم صهيونيستي فكر مي‌كرد ضعف در دولت جمهوري اسلامي، ضعف در مقاومت نيز هست؛ هرچند اگر يك دولت انقلابي قوي به‌جاي دولت روحاني سكان مديريت كشور را در دست داشت وضعيت مقاومت چيز ديگري بود، اما فرمانده شهيد ما و يارانش شالوده مقاومت را طوري ريخته‌اند كه حتي بدون همكاري اصحاب ديپلماسي با جان بركفان ميداني نيز توقفي در كار نباشد. رژيم صهيونيستي پر ادعايي كه اين بار فقط ۱۱ روز توانست برابر غزه محصور و محروم تاب بياورد، در ماه‌هاي گذشته برنامه‌هاي زيادي براي ضربه زدن به قلب مقاومت(ايران) داشت و همگان شاهد تحركات ضد ايراني‌اش از جنگ ارمنستان گرفته، تا دخالت در يمن، شهادت شهيد فخري‌زاده و خرابكاري در نطنز و غيره بودند.
همان موقع و حتي پيش‌تر كه ملت ما خواستار پاسخ جدي به اين رژيم جعلي بودند بنده نوشتم ايران كارش را خوب بلد است و مي‌داند چگونه از جبهه مقاومت از ايران گرفته تا عراق ، سوريه، لبنان و فلسطين مراقبت كند. حتي در زمان جنگ ارمنستان و آذربايجان كه هيچ‌كس فكرش را هم نمي‌كرد ضربه به رژيم صهيونيستي توسط مقاومت فلسطين را پيش‌بيني كردم و نوشتم احتمال درگيري با صهيونيست‌ها از جانب حماس و مقاومت فلسطين يا لبنان وجود دارد و امروز اين اتفاق به بهترين شيوه افتاد تا اسرائيل فقط ظرف ۱۱ روز دستانش را بالا ببرد و يك طرفه تن به آتش‌بس بدهد. مقاومت تمام وجودش را مديون ايران است و اگر ببينند دشمن قرار است اين خيمه‌گاه امنشان را تضعيف و تخريب كند داوطلبانه به قلب دشمن مي‌زنند كه فلسطين اين بار به ميدان آمد و نشان داد هم در سايه ايران به قدرت بي‌بديل موشكي تبديل شده و هم زين پس در حالي كه صدمه كمتري مي‌بيند مي‌تواند ضربه‌هاي كاري‌تري بزند و خود را براي عمليات نهايي كه همانا آزادسازي فلسطين است آماده كند.
من در اين جنگ بيش از شكست رژيم صهيونيستي، استيصال امريكا را ديدم كه هيچ كاري براي نجات صهيونيست‌ها از دستش بر نيامد و تنها توصيه بايدن به آنها توقف جنگ و تن دادن به آتش‌بس بود.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار