بیش از 5750 مجوز ایمنی در شرکت گاز استان اردبیل صادر شده است
کد خبر: 1047436
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004OU8
تاریخ انتشار: ۲۲ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۵
مدیر عامل شرکت گاز استان اردبیل:
مدیر عامل شرکت گاز استان اردبیل گفت: طی سال گذشته بیش از 5750 مجوز ایمنی برای انجام كارهای گرم، سرد و ورود به حوضچه توسط امور HSE شرکت گاز استان اردبیل صادر شده است.

به گزارش خبرنگار جوان انلاین از اردبیل، سردار اسماعیلی در جلسه مدیریت بحران شرکت گاز استان اردبیل اظهار داشت: کارشناسان امور HSE با صدور مجوز برای انجام کارها درصدد حذف و کاهش خطرات ناشی از فعالیتهای مختلف کاری و عملیاتی می باشند.

وی بیان کرد: بدین منظور با چک کردن شرایط عملیاتی و کنترل ایمنی محیط کار نسبت به حذف پتانسیل های حادثه ساز اقدام می نمایند که تأثیر این فرآیند و صدور پرمیت برای انجام کارها را می توان در افزایش ضریب ایمنی و کاهش ضریب شدت و تکرار حوادث در سال گذشته در این شرکت مشاهده کرد.

مدیر عامل شرکت گاز استان اردبیل ادامه داد: در محیط های کاری و عملیاتی با انجام فرآیند ارزشیابی ریسک ناشی از یک خطر و با در نظر گرفتن کفایت کنترل های موجود و تصمیم گیری در خصوص قابل قبول بودن یا نبودن ریسک توانسته ایم تا حدود قابل قبولی شرایط ایمنی در محیط کار را فراهم نماییم.

اسماعیلی افزود: تهیه و استفاده از تجهیزات ایمنی و حفاظت فردی با کیفیت بالا و رعایت اصول ایمنی مربوطه بسیار تاثیرگذار است.

وی تصریح کرد: از مجموع 5751 مجوز صادر شده طی سال گذشته ، تعداد 656 مورد مجوز مربوط به عملیات تاین و تزریق گاز و هات تپ ، تعداد 516 مورد مجوز مربوط به فعالیت های ورود به حوضچه ، تعداد 3940 مورد مجوز مربوط به فعالیتهای پرتو نگاری و تعداد 639 مورد مجوز مربوط به سایر فعالیتهای انجام شده می باشد.

به گفته وی در استان اردبیل طی سال گذشته به 62 روستا گازرسانی شده و بیش از 268 کیلومتر شبکه گذاری شده است.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار