ماجرای توئیت جعلی به نام آقای وزیر
کد خبر: 1047258
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004ORG
تاریخ انتشار: ۲۱ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۰۹:۴۲
دغدغه امتحانات نهایی؛ بازی فیک‌اکانت‌ها
دغدغه برخی دانش‌آموزان و خانواده‌ها نسبت به امتحانات حضوری به ابزار دست بعضی افراد تبدیل شده است که با ساختن توئیت جعلی، به اضطراب‌ها و نگرانی‌ها می‌افزایند.
سرویس جامعه جوان آنلاین: در شرایطی که تعدادی از دانش‌آموزان و خانواده‌ها نسبت به برگزاری حضوری امتحانات پایه‌های نهم و دوازدهم گلایه‌مند هستند، وزارت آموزش و پرورش اعلام کرد که بر اساس مصوبه شورای عالی آموزش و پرورش، امتحانات این دو پایه باید حضوری باشد، اما این اقدام منوط به تأیید ستاد کروناست که البته ستاد کرونا هم تأیید کرد.

اما حالا دغدغه برخی دانش‌آموزان و خانواده‌ها نسبت به امتحانات حضوری به ابزار دست بعضی افراد تبدیل شده است که با ساختن توئیت جعلی، به اضطراب‌ها و نگرانی‌ها می‌افزایند.

 

در این توئیت جعلی که در فضای مجازی در حال دست به دست شدن هست، آمده است: «اگر دانش‌آموزان در دوران امتحانات به کرونا مبتلا شوند هزینه درمان آن‌ها رایگان هست. حتی اگر هم دار فانی را وداع گویند هزینه دفن و کفن آن‌ها توسط آموزش و پرورش کاملا پرداخت می‌شود پس والدین و خانواده‌ها نگران نباشند».

محمد محسن بیگی مدیرکل سلامت و تندرستی وزارت آموزش و پرورش در این خصوص گفت: مشخص است که فِیک است. چون نه با منطق اداری ما سازگاری دارد و نه با منطق عقلانی هیچ کسی سازگاری دارد؛ بنابراین کاملا تابلو و مشخص است که جعلیست.

وی افزود: ادبیات وزیر آموزش و پرورش و ادبیات مسؤولان آموزش و پرورش این نیست و از طرفی اهمیت و ارزش سلامت بچه‌ها در دیدگاه مسؤولان آموزش و پرورش هیچ زمانی به این اندازه تنزل پیدا نمی‌کند که این الفاظ و کلمات برای شخصی مثل وزیر به کار برده شود.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار