برای دریافت واکسن کرونا منتظر تماس مرکز بهداشت باشید
کد خبر: 1046393
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004ODJ
تاریخ انتشار: ۱۳ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۳:۰۹
سخنگوی ستاد مقابله با کرونا دانشگاه علوم پزشکی استان البرز:
سخنگوی ستاد مقابله با کرونا دانشگاه علوم پزشکی استان البرز گفت: تزریق واکسن به نوبت اولویت‌هادر استان البرز در حال انجام است و اگر فرد از گروه خود جا ماند نگران نباشد چرا که با گروه بعدی واکسینه می‌شود؛ برای تزریق منتظر تماس مرکز بهداشت باشید.

مهرداد بابایی در جمع خبرنگاران که به دلیل شیوع بیماری کرونا در بستر فضای مجازی برگزار شد، در خصوص شرایط تزریق واکسن کرونا، گفت: پاکبانان و کادر درمان استان البرز واکسن کرونا دریافت کردند و در حال حاضر تزریق برای افراد بالای  ۸۰ سال در جریان است.

سخنگوی ستاد مقابله با کرونا دانشگاه علوم پزشکی استان البرز با اشاره به اینکه پرونده افراد در مراکز بهداشتی موجود است، اظهار کرد: به نسبت اولویت‌های در نظر گرفته شده توسط وزارت بهداشت به افراد اطلاع رسانی کرده و مکان و زمان تزریق واکسن اعلام می‌شود.

وی با بیان تأکید بر اینکه برای دریافت واکسن نیاز به حضور در مراکز بهداشتی نیست، اضافه کرد: اگر فردی جزو اولویت باشد و از دریافت واکسن جامانده باشد نگران نباشد، با گروه بعدی واکسینه خواهد شد.

بابایی با اشاره به اینکه آیا بیماران زمینه‌ای و خاص در اولویت تزریق واکسن قرار دارند، گفت: اگر فردی بیماری صعب العلاجی داشته باشد با مراجعه به معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی البرز و ارائه مدارک پزشکی خود، تاییده تزریق واکسن دریافت می‌کند.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار