واگذاری 4900 انشعاب رایگان گاز به مددجویان بهزیسنی و کمیته امداد
کد خبر: 1045202
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Nu6
تاریخ انتشار: ۰۴ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۶:۴۴
مدیربهره برداری شرکت گاز خراسان رضوی از واگذاری 4979 مورد انشعاب رایگان گازطبیعی به مددجویان تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی این استان در سال گذشته خبر داد.

فرشید دشتی با بیان این مطلب که اقدامات و فعالیت‌های شرکت گاز در راستای توسعه متوازن نعمت الهی گاز در جامعه به ویژه افراد کمتر برخوردار است اظهار کرد: در سال 99، 4979 انشعاب رایگان گاز به مددجویان این استان اهدا شد که از این تعداد 1095 مورد به خانوار تحت پوشش بهزیستی و 3884 مورد هم به مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره) واگذار شده است.

وی افزود:در مجموع تاکنون 77 هزار و 405 خانوار تحت پوشش سازمان بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی(قدس سره) در خراسان رضوی از انشعاب رایگان گاز طبیعی بهره‌مند شدند.

مدیربهره برداری شرکت گاز خراسان رضوی گفت:مددجویان نهاد‌های حمایتی که تاکنون از امتیاز انشعاب گاز بهره‌مند نشدند، می‌توانند با دریافت معرفی‌نامه از نهاد مربوطه و ارائه آن به شرکت گاز از امتیاز کنتور و اشتراک رایگان استفاده کنند.

دشتی تصریح کرد:بر اساس قانون افراد تحت پوشش سازمان‌ها و نهاد‌های حمایتی همانند کمیته امداد امام خمینی (ره)، سازمان بهزیستی و... با ظرفیت مصرفی ۶ مترمکعبی می‌توانند برای یکبار از اشتراک رایگان گاز بهره‌مند شوند. وی افزود: شهروندان گرامی می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با تلفن 1894 مرکز خدمات الکترونیک و ارتباطات مردمی شرکت گاز خراسان رضوی تماس بگیرند.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار