تشدید برخورد با مخدو‌ش کردن و پوشاندن پلاک خودرو
کد خبر: 1044932
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Npk
تاریخ انتشار: ۰۱ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۲۳:۲۶
جانشین رئیس پلیس راهور تهران بزرگ از تشدید برخورد با مخدو‌ش کردن پلاک خودرو‌ها خبر داد و گفت: در اولین روز اجرای طرح ۲ هزارو ۴۳۱‌خودرو جریمه و ۳۹‌خودرو هم راهی پارکینگ شد.
سرویس حوادث جوان آنلاین: سرهنگ سید ابوالفضل موسوی‌پور توضیح داد: طرح تشدید برخورد با تخلفات پلاک خودرو در دستور کار پلیس‌راهور قرار گرفته است. وی ادامه داد: از ابتدای شروع ممنوعیت‌های تردد شبانه کرونایی در تهران برخی رانندگان برای تردد در این ساعات پلاک خودروی خود را مخدو‌ش یا می‌پوشانند. برخی رانندگان هم برای ورود به محدوده طرح ترافیک و آلودگی هوا و قبل از رسیدن به دوربین‌های ترافیک، پلاک خودروی خود را می‌پوشانند که با توجه به افزایش و انجام تخلفات پوشش و مخدوشی پلاک، پلیس از دو روز قبل طرح برخورد با این متخلفان را در دستور کار خود قرار داده وبه صورت محسوس و نامحسوس با متخلفان برخورد می‌کند.

جانشین پلیس راهور تهران بزرگ گفت: پلیس راهور تهران از طریق اداره اجرائیات و اطلاعاتی که از طریق دوربین‌های نظارتی و کنترل ترافیک دریافت کرده پلاک و مشخصات رانندگانی که پلاک خودرو را مخدو‌ش یا بپوشانند را شناسایی می‌کند و مورد اعمال قانون قرار می‌دهد که در سوابق تخلفاتی آن‌ها ثبت می‌شود. سرهنگ موسوی‌پور ادامه داد: در اجرای این طرح از روز سه‌شنبه ۲ هزارو ۴۳۱‌راننده متخلف جریمه و ۳۹‌خودرو هم در بحث مخدوشی پلاک جریمه و به پارکینگ منتقل شد.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار