تعویق بازی‌های جهانی ورزش شرکت‌ها و برگزاری آن از تاریخ ۱۴ لغایت ۱۸ مهرماه سال ۱۴۰۰
کد خبر: 1044881
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Nov
تاریخ انتشار: ۰۱ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۴:۵۱
این مسابقات مقرر بود تا از تاریخ ۲۶ لغایت ۳۰ خردادماه برگزار گردد که بدلیل مسائل و مشکلات ناشی از شیوع ویروس کرونا به تعویق افتاد
به اطلاع می‌رساند پیرو نامه فدراسیون جهانی ورزش کمپانی‌ها تاریخ برگزاری بازی‌های جهانی یونان به ۶ لغایت ۱۰ اکتبر ۲۰۲۱ برابر با ۱۴ لغایت ۱۸ مهر ماه ۱۴۰۰ تغییر یافت.

متن نامه رئیس فدراسیون جهانی ورزش شرکت‌ها به شرح زیر است:

پیرو نامه مورخ ۱۱ آوریل در رابطه با نظرسنجی تعویق بازی‌های جهانی ورزش شرکت ها؛ با توجه به نظرات ارسالی اعضا فدراسیون جهانی نهایتاً تصمیم به تعویق رقابت‌ها به بعد از تابستان نمود.

با توجه به نگرانی ها، پیشنهادات و درخواست‌های اعضا، فدراسیون جهانی از سازمان برگزارکننده‌ی یونانی تقاضا نمود تا از روز‌های قبل بر روی احتمال اجرائی شدن " پلن بی" کار نماید.

حتی اگر امکان بهبود شرایط در هفته‌های آتی ممکن می‌بود و متخصصین امر بهبود شرایط را پیش بینی می‌نمودند، هنوز و دو ماه مانده به برگزاری مسابقات یک عدم قطعیت وجود دارد. نگرانی ها، تاخیر در واکسیناسیون در برخی کشورها، امکان برگزاری مسابقات حتی با وجود تلاش بی وقفه سازمان برگزارکننده در هفته‌های اخیر در راستای برگزاری یک رخداد امن و حضور حداکثری شرکت کنندگان را سلب خواهد نمود.

با توجه به شرایط بین المللی و درخواست‌های ارسالی، فدراسیون جهانی ملزم به اجرای "پلن بی" گردید.

موفقیت در برگزاری چنین رخدادی لزوما به معنی برگزاری بی عیب و نقص آن نبوده بلکه حضور چشمگیر شرکت کنندگان نیز حائز اهمیت می‌باشد و در همین راستا تصمیمی اتخاذ گردید تا مسابقات به بعد از تابستان به تعویق بیفتد.

بازخورد شما در رابطه با پرسشنامه ارسالی بهترین زمان را که همان هفته اول اکتبر بود تعیین نمود؛ بنابراین ما بطور رسمی اعلام می‌داریم که زمان برگزاری مسابقات مورخ ۶ لغایت ۱۰ اکتبر ۲۰۲۱ (برابر با ۱۴ لغایت ۱۸ مهر سال ۱۴۰۰) خواهد بود.

سطح واکسیناسیون بسیار حائز اهمیت است؛ لذا تقاضا داریم تا به تیم ها، باشگاه‌ها و شرکت‌ها تعویق مسابقات را اطلاع رسانی نمائید.

بار دیگر تاکید می‌نمائیم که کیفیت برگزاری مسابقات و سلامت تمامی شرکت کنندگان مهم‌ترین اصل برای هیئت اجرائی فدراسیون جهانی ورزش شرکت‌ها و برگزار کننده می‌باشد.


دِدیِر بِسیِر

ریاست فدراسیون جهانی ورزش شرکت‌ها
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار