مچ‌اندازی شاگردان شاهین‌طبع با یاران صمد
کد خبر: 1044368
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Nge
تاریخ انتشار: ۲۹ فروردين ۱۴۰۰ - ۰۵:۳۰
امروز، آغاز ماراتن فینال بسکتبال
دنيا حيدری
سرویس ورزشی جوان آنلاین: ماراتن قهرمانی رقابت‌های لیگ بسکتبال بعد از کشمکش‌های فراوان و حاشیه‌های بسیاری که حول داوری این رقابت‌ها در طول مسابقات این فصل لیگ بسکتبال چرخ می‌خورد از امروز با مصاف مهرام و شهرداری گرگان آغاز می‌شود. شاگردان شاهین‌طبع با سه برد پیاپی و قاطعانه برابر شیمیدر بود که به فینال راه یافتند، اما مهرامی‌ها جدالی نفسگیر را با نفتی‌های آبادانی پشت سر گذاشتند و تا دیدار نهایی پیش‌بینی اینکه کدام یک از دو تیم نفت و مهرام حریف گرگانی‌ها در فینال می‌شوند کار ساده‌ای نبود. دست‌آخر، اما این یاران صمد بودند که به فینال راه یافتند برای سپری کردن ماراتنی نفسگیر تا جام این فصل.

شهرداری گرگان دو مرتبه به فینال راه یافته که یک مرتبه با قبول شکست برابر نفتی‌های آبادانی دستش از جام کوتاه مانده و مرتبه دیگر هم به دلیل نیمه‌کاره ماندن مسابقات موفق به کسب عنوان قهرمانی نشده، اما این‌بار عزم خود را برای بالا بردن جام قهرمانی جزم کرده است. مهرام، اما بار‌ها حضور در فینال را تجربه کرده است. با وجود این علی آرزومندی رقابت سخت و سنگینی برابر تیم بدون باخت لیگ دارد و باید دید می‌تواند از تجربیات بالای مهرام و همچنین کاپیتان نام‌آشنای آن برای کشیدن ترمز شهرداری گرگان استفاده کند یا مهرام که به سختی راهی فینال شده قربانی زیاده‌خواهی گرگانی‌ها می‌شود.

آنچه مسلم است مصاف دو تیم می‌تواند رقابتی دیدنی را در فینال به نمایش بگذارد، اما به شرط آنکه حاشیه‌هایی که در طول فصل، لیگ بسکتبال و به خصوص داوری‌های آن را به چالش کشید و زیر سؤال برد در فینال ادامه پیدا نکند. هرچند که در راستای همین حواشی صمد نیکخواه‌بهرامی، کاپیتان پرآوازه مهرامی‌ها درست قبل از فینال از سوی کمیته انضباطی احضار شده است و این می‌تواند حاشیه‌هایی را به دنبال داشته باشد. البته احضار او به کمیته انضباطی نه به بازی‌های نیمه‌نهایی با نفتی‌های آبادانی و حاشیه‌های مرتبط به آن که به شکایت شیمیدر در بازی برگشت با مهرام ارتباط دارد.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار