مر‌گ مشکو‌ک راننده تاکسی در ایستگاه
کد خبر: 1044247
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Neh
تاریخ انتشار: ۲۸ فروردين ۱۴۰۰ - ۰۳:۰۰
تحقیقات درباره مرگ مشکوک راننده تاکسی سالخورده‌ای که در درگیری با راننده تاکسی دیگری به کام مرگ رفته‌است ادامه دارد.
سرویس حوادث جوان آنلاین: ساعت ۶:۱۰ عصر سه‌شنبه ۲۴‌فروردین قاضی حبیب‌الله صادقی، بازپرس ویژه قتل دادسرای امور جنایی تهران با تماس تلفنی مأموران کلانتری ۲۰۸ ترمینال جنوب از مرگ مشکوک مرد سالخورده‌ای در یکی از بیمارستان‌ها با خبر و همراه تیمی از کارآگاهان اداره دهم پلیس‌آگاهی راهی محل شد.

تیم جنایی در بیمارستان با جسد مرد ۶۲‌ساله‌ای به نام حبیب روبه‌رو شدند که به طرز مرموزی به کام مرگ رفته بود.

بررسی‌های حکایت از آن داشت حبیب راننده تاکسی بازنشسته‌ای بوده که دقایقی قبل با خودرواش به ایستگاه تاکسی در نزدیکی ترمینال جنوب می‌رود و در درگیری با مرد ۳۷‌ساله‌ای که او هم راننده تاکسی است، حالش بد می‌شود و هنگام انتقال به بیمارستان به کام مرگ می‌رود.

یکی از شاهدان عینی به مأموران پلیس گفت: حبیب از تاکسی داران با سابقه این خط بود که مدتی قبل بازنشسته شد، اما او گاهی همراه خودرواش به ایستگاه می‌آمد و مسافرکشی می‌کرد. ساعتی قبل او به ایستگاه آمد و خودرواش را جلوی خودرو تاکسی مرد جوانی پارک کرد. معمولاً او به خاطر اینکه پیشکسوت است بدون نوبت مسافر می‌زد و همکارانش هم به او اعتراضی نمی‌کردند، اما امروز با همان راننده تاکسی جوان درگیر شد. آن‌ها با هم مشاجره لفظی می‌کردند که درگیری آن‌ها بالا گرفت و تعدادی از راننده‌ها به هواخواهی او و تعدادی هم به هواخواهی راننده جوان وارد درگیری شدند. در حین درگیری آرنج راننده جوان به سینه حبیب برخورد کرد که حالش بد شد و ما به اورژانس خبر دادیم، اما متأسفانه قبل از رسیدن به بیمارستان فوت کرد.

متهم نیز پس از دستگیری در بازجویی‌ها گفت: مرد فوت شده خودرواش را جلوی خودروی من پارک کرد که به او اعتراض کردم و با هم درگیر شدیم. ما درحال مشاجره لفظی بودیم که تعدادی از همکارانش به من حمله کردند که در جریان آن متوجه شدم که او حالش بد شده است.

در حالی که متهم منکر درگیری با مرد فوت شده بود، مأموران دوربین مداربسته محل حادثه را بازبینی کردند که مشخص شد وی با مرد فوت شده درگیر شده است.

همزمان با انتقال جسد به پزشکی قانونی برای مشخص شدن علت اصلی مرگ، مأموران پلیس به دستور قاضی حبیب‌الله صادقی تحقیقات درباره این حادثه را آغاز کردند تا زوایای پنهان آن بر ملا شود.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار