خسروی‌وفا: هدف قرار گرفتن بین ۱۰ کشور برتر پارالمپیک توکیو است
کد خبر: 1043886
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004NYs
تاریخ انتشار: ۲۴ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۶:۲۹
رییس کمیته ملی پارالمپیک تاکید کرد: هدف ایران در بازی‌های پارالمپیک توکیو قرار گرفتن در بین ۱۰ کشور برتر از لحاظ رده‌بندی مدالی است و بر همین اساس کاروان ورزشی ایران مهیای حضور در این رویداد خواهد شد.
محمود خسروی وفا در جلسه ستاد عالی بازی‌های المپیک و پارالمپیک گفت: نفرات کاروان ورزشی ایران را بر اساس مصوباتی که داشتیم و با هدف ارتقاء جایگاه ایران که در بازی‌های پارالمپیک ریو بدست آوردیم، انتخاب کردیم و هدف ما با توجه به جایگاه پانزدهم دوره قبل بازی‌های پارالمپیک، قرار گرفتن در بین ده کشور برتر در رده بندی مدال هاست.

رییس کمیته ملی پارالمپیک گفت: نفراتی که سهمیه گرفتند لزوما نمی‌توانند در قالب کاروان ایران قرار بگیرند و بر اساس توانمندی آن‌ها در کسب مدال المپیکی یا کسب مدال طلا در بازی‌های پاراآسیایی ٢٠٢٢ برای آقایان و مدال طلا و نقره برای بانوان می‌توانند به جمع کاروان اضافه شوند.

محمود خسروی‌وفا در این جلسه به همراه دیگر مسئولین کمیته ملی پارالمپیک گزارش‌هایی را در ابعاد فنی و پزشکی در فرآیند آماده سازی کاروان ورزشی ایران که به نام سردار دل‌ها مزین شده است، ارائه داد.

گفتنی است، خانم یامامورا مادر شهید سرافراز محمد بابایی به عنوان سرپرست معنوی کاروان ورزشی ایران در بازی‌های پارالمپیک انتخاب شده است.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار