ورود مدعی العموم به موضوع تکمیل جاده ارتباطی رباط کریم-ساوه
کد خبر: 1043519
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004NSx
تاریخ انتشار: ۲۲ فروردين ۱۴۰۰ - ۰۸:۵۶
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان رباط کریم از ورود مدعی العموم به موضوع تکمیل جاده ارتباطی رباط کریم-ساوه خبر داد.
سرویس جامعه جوان آنلاین: رحیم علیش پور، دادستان عمومی و انقلاب شهرستان رباط کریم از ورود مدعی العموم به موضوع تکمیل جاده ارتباطی رباط کریم-ساوه خبر داد و اظهار کرد: در جهت حفظ حقوق عامه، پیگیری تکمیل جاده ارتباطی رباط کریم به ساوه در دستور کار دادستانی قرار گرفت و ترک فعل اداره راه و حمل و نقل جاده‌ای رباط کریم در این زمینه مورد پیگرد قرار گرفته است.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان رباط کریم گفت: دادستانی، ترک فعل انجام شده از سوی اداره راه و حمل و نقل جاده‌ای رباط کریم که منجر به اختلال در عبور و مرور شهروندان و نظم عمومی در آن محل شده بود را مورد پیگرد قرار داده است.

وی با بیان اینکه طبق دستور صادره از ۱۵فرودین ماه اداره راه رباط کریم باید ظرف یک هفته تا ۱۰ روز عملیات ساماندهی و آسفالت جاده را به اتمام برساند، تصریح کرد: با توجه به وجود نارضایتی‌های جدی از ناحیه شهروندان، رانندگان مسیر پرند و رباط کریم، صاحبان صنایع فعال در شهرک صنعتی پرند، دادستانی سعی کرد تا جلوی تاخیر اجرای پروژه ساماندهی جاده قدیم رباط کریم به ساوه را بگیرد.

علیش پور از عموم شهروندان درخواست کرد تا با توجه به تاخیردر روکش برداری و بهسازی جاده قدیم رباط کریم-ساوه، هر یک از شهروندان شخصا ناظر و شاهد اجرای پروژه یاد شده باشند و چنانچه از ۱۵ فروردین تا ۱۰ روز بعد شاهد تعطیلی پروژه بودند، می‌توانند به هر طریق ممکن موضوع را به دفتر دادستانی شهرستان رباط کریم گزارش کنند.

موضوع جاده قدیم رباط کریم به ساوه و حوادث رخ داده در این مسیر که منجر به فوت تعدادی از سرنشینان خودرو‌ها شد، در ماه‌های گذشته بازتاب خبری فراوانی داشته است.
منبع: ميزان
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار