عزیزی خادم " خطای" جبران نشدنی
کد خبر: 1043432
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004NRY
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۶:۳۹
فوتبال چوب انتخاب اشتباهش را می‌خورد
از همان روز دهم اسفند ماه می‌شد این روز‌ها را تصور کرد. وقتی فوتبالی‌ها در یک انتخاب کاملا اشتباه رای به ریاست عزیزی خادم بر فدراسیون فوتبال دادند می‌شد این روز‌ها را تصور کرد.
فریدون حسن
سرویس ورزشی جوان آنلاین : حالا با گذشت ۴۰ روز از ریاست عزیزی خادم بر فوتبال همه منتقد شده اند. کار بجایی رسیده که خیلی زودتر از آنچه که تصورش را می‌کردیم با چراغ در کوچه‌ها دنبال امثال کفاشیان و تاج میگردیم. عزیزی خادم خیلی زودتر از انچه که تصورش را می‌کردیم نشان داد که هیچ برنامه ایی برای فوتبال ایران ندارد و با روندی که او در پیش گرفته به زودی شاهد از هم گسیختن ساختار فوتبال کشور خواهیم بود.
امروز همه فوتبالی‌ها از قدیمی گرفته تا جدید و معاصر از مدیریت رئیس تازه انتقاد می‌کنند. امروز همه به عزیزی خادم می‌تازند از حسین کلانی گرفته تا داریوش مصطفوی که از قدما هستند و همینطور بیایید جلو تا برسید به نسل‌های جلوتر فوتبال، جالب اینکه همه هم در یک نقطه نظر اشتراک دارند، قدیمی و جدید فوتبال می‌گویند که " شهاب الدین عزیزی خادم " را نمی‌شناختند! چه در زمان انتخابات و چه امروز که رئیس فدراسیون است. حالا این سئوال مطرح می‌شود که چگونه فوتبال ایران به کسی که اصلا شناخته شده نبوده رای اعتماد داده و سکان ریاست فدراسیون را بدستش سپرده است؟
فوتبال روز دهم اسفند ماه ۱۳۹۹ انتخابی کرد وحشتناک، تا امروز و تنها بعد از چهل روز به این نتیجه برسد که اشتباه کرده ولی خیلی دیر است برای اعتراف به این اشتباه وحشتناک. حالا عزیزی خادم با انتصاب‌های آنچنانیش رئیس فدراسیون فوتبال است و این تازه شروع کار است و باید منتظر ماند و دید که او چگونه کار را تا نابودی کامل این فوتبال زمین خورده پیش می‌برد. عزیزی خادم وارث فدراسیون فاسدی است که دیگر چیزی برای از دست دادن نداشت، اما او هم ظاهرا برنامه ایی برای سر خط کردن فوتبال ندارد این را می‌توان به وضوح از میان اظهار نظر‌ها و حرف هایش متوجه شد.
فوتبال ایران حالا با رئیسی روبروست که خیلی خوب می‌داند چگونه با کلمات و واژه‌ها بازی کند و خیلی خوب بلد است با هوچی گری و بازی با نام‌های بزرگ خود را تبرئه نماید. عزیزی خادم انتخاب خود فوتبالی هاست، انتخابی که حالا متوجه شده اند چقدر اشتباه بوده، امروز همه اعتراض می‌کنند، اما آقای رئیس با خیال راحت به این اعتراض‌ها می‌خندد و کار خودش را می‌کند. او منتخب مجمع عمومی فوتبال کشور است و و به مراجع بالاتر خود یعنی کنفدراسیون فوتبل آسیا و فیفا اتکا دارد حالا یکی پیدا شود و برکنارش کند، نتیجه کاملا مشخص است.
فوتبال امروز چوب اشتباه بزرگ دهم اسفند ماه ۱۳۹۹ خود را می‌خورد. اشتباهی که باید آرزو کنیم فقط در همین حد باقی بماند و جلوتر نرود. اشتباهی که می‌تواند ریشه فوتبال را از بیخ بکند کاری که از امروز شروع شده و برای توقف آن فقط و فقط باید منتظر یک معجزه بود.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار