شناسایی و برخورد با ۱۲ هزارنفر از اراذل و اوباش
کد خبر: 1043384
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004NQm
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۸
فرمانده ناجا گفت: در حوزه برخورد با مفاسد اجتماعی و مخلان نظم و امنیت بیش از ۱۲ هزار نفر از اراذل و اوباشی که سطح بندی شده بودند شناسایی و با آن‌ها برخورد قانونی صورت گرفته است.
سرویس جامعه جوان آنلاین: سردار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی در بیست و پنجمین همایش سراسری فرماندهان، معاونان، روسا و مدیران ناجا با خیر مقدم به سردار سرلشکر محمد باقری رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح به اهداف همایش اشاره و اظهار داشت: بررسی ماموریت‌های سال گذشته، آسیب شناسی فرآیند و آمادگی برای اجرای ماموریت‌های سال ۱۴۰۰ از جمله اهداف برگزاری این همایش است.

سردار اشتری به ماموریت‌های سال ۹۹ ناجا پرداخت و گفت: نیروی انتظامی ضمن اجرای ماموریت‌های ذاتی خود، کمک به کادر درمان و همچنین انجام مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا را نیز بر عهده داشت.

این مقام ارشد انتظامی ضمن تشکر و قدردانی از تلاش و زحمات کادر درمانی سراسر کشور گفت: نیروی انتظامی در کنار کادر درمانی در تمامی صحنه‌ها حضور داشته و تلاش کرده که تمام ماموریت‌های محوله در این حوزه را به خوبی به سرانجام برساند.

وی در ادامه به راه اندازی قرارگاه امام رضا (ع) نیز اشاره کرد و گفت: از همان روز‌های اول ابلاغ راه اندازی این قرارگاه نیروی انتظامی فعالیت خود را آغاز کرد و همچنان ادامه دارد؛ ضمن اینکه تمام مراکز درمانی و بیمارستانی ناجا نیز آماده ارائه خدمت درمانی به مردم بودند.

این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: ضدعفونی معابر با تمام تجهیزات و امکانات موجود، مراقبت از فضای مجازی (جلوگیری از تشویش اذهان عمومی)، برخورد با محتکران، رعایت فاصله گذاری اجتماعی، بازرسی و کنترل صنوف و ... از جمله ماموریت‌های نیروی انتظامی در حوزه مقابله با ویروس منحوس کرونا بود.

فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به اجرای محدودیت‌های ترافیکی از ابتدای آذرماه ۹۹ تاکنون گفت: در این رابطه نیروی انتظامی با حداکثر توان در شهر‌ها و جاده‌ها حضور داشته به طوری که میانگین و به صورت روزانه حدود ۱۰ هزار نفر نیرو در این ماموریت به کارگیری شدند و بیش از ۷۶۰ هزار نفر روز از همکاران نیز مشغول اجرای ماموریت‌ها بودند.

سردار اشتری همچنین ادامه داد: در حوزه برخورد با مفاسد اجتماعی و مخلان نظم و امنیت و همچنین اراذل و اوباش نیز اقدامات مطلوبی صورت گرفته است و بیش از ۱۲ هزار نفر از اراذل و اوباشی که سطح بندی شده بودند شناسایی و با آن‌ها برخورد قانونی صورت گرفته است.

فرمانده ناجا ادامه داد: در اقصی نقاط کشور (در بحث تقسیمات کشوری) همکاران ما برای بهتر انجام شدن ماموریت‌ها حضور فعال و موثری داشتند؛ بحمداله با توجه به انجام مطلوب ماموریت‌ها توانستیم کارنامه درخشانی از خود بر جای بگذاریم که جا دارد از تمامی همکارانمان در نیروی انتظامی تقدیر و تشکر کنم.

سردار اشتری به پیام مسرت بخش و روح انگیز مقام معظم رهبری در ۲۹ مهرماه سال ۹۹ نیز اشاره و عنوان کرد: در آن پیام ایشان فرمودند: مردم توامان مهربانی و اقتدار را در ناجا می‌بینند و از اقدامات و ابتکارات ناجا در برخورد با منکرات نیز تقدیر و تشکر کردند که این امر باعث افزایش روحیه همکاران در نیروی انتظامی شد.

وی با تاکید بر اینکه امیدواریم بتوانیم منویات مقام معظم رهبری امام خامنه‌ای عزیز "مدظله العالی" را به نحو مطلوب به سرانجام برسانیم به ماموریت‌های ناجا در پایان سال ۹۹ نیز اشاره و تاکید کرد: نیروی انتظامی با راه اندازی قرارگاه نوروزی و امام رضا (ع) از ۲۵ اسفندماه سال ۹۹ تا ۱۵ فروردین ۱۴۰۰ برای انجام ماموریت‌ها در ایام نوروز به صورت آماده باش بود.

این مقام ارشد انتظامی به آمادگی ناجا برای برگزاری انتخاباتی امن با مشارکت بالای مردم اشاره و عنوان کرد: در این رابطه نیازمند همکاری بسیج با همکارانمان در نیروی انتظامی در سراسر کشور برای حفاظت از صندوق‌ها هستیم که اقدامات لازم نیز انجام شده است.

سردار اشتری تصریح کرد: سال پیش رو سال حساسی است که باید برای اجرای ماموریت‌ها آمادگی کامل داشته باشیم و فرماندهان و آحاد کارکنان نیز بتوانند با برنامه ریزی مطلوب ماموریت‌ها را به نحو احسن به سرانجام برسانند.

وی در ادامه از حمایت‌های ستاد کل نیرو‌های مسلح قدردانی و تشکر کرد و گفت: این حمایت‌ها باعث رشد و پیشرفت نیروی انتظامی شده است که امیدواریم بیش از پیش مورد حمایت ستاد کل قرار بگیریم.

این مقام ارشد انتظامی به تبیین ابعاد فرمایشات مقام معظم رهبری و بیانیه ایشان در گام دوم انقلاب نیز اشاره کرد و ادامه داد: بحمداله در این خصوص اقدامات مطلوبی طی سال‌های ۹۸ و ۹۹ انجام شده و تلاش ما بر این است که با اجرایی کردن اهداف معظم له در بیانیه گام دوم بتوانیم به پلیس در تراز انقلاب اسلامی برسیم.

وی مجددا از حضور تمامی همکاران سراسر کشور در این همایش قدردانی کرد و گفت: امید است که با اجرای منویات مقام معظم رهبری و حمایت‌های ستاد کل بیش از گذشته در اجرای ماموریت‌ها موفق عمل کنیم و با اقتدار پیش برویم.
منبع: فارس
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار