برگزاری کنگره ملی 6300 شهید استان لرستان
کد خبر: 1043202
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004NNq
تاریخ انتشار: ۲۰ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۳:۱۸
دبیر کمیته فضای مجازی کنگره ۶۳۰۰ شهید لرستان
رشنو از برگزاری کنگره ملی 6300 شهید استان لرستان خبر داد و گفت: از اهداف مهم این کنگره تبیین اهداف و آرمان های شهدا بین نسل نو است.

به گزارش جوان از لرستان، علی رشنو، در نشست خبری با اصحاب رسانه که در دفتر سازمان بسیج رسانه لرستان برگزار شد، با اشاره به برگزاری کنگره ملی ۶۳۰۰ شهید استان لرستان گفت: این کنگره ملی سال ۱۴۰۱ در استان برگزار خواهد شد.

دبیر کمیته فضای مجازی کنگره ۶۳۰۰ شهید لرستان با اشاره به تشکیل ۲۲ کمیته ذیل کنگره ملی شهدا افزود: اقدامات این کمیته ها در راستای هر چه بهتر برگزار شدن کنگره و در شأن شهدا انجام می شود.

وی با اشاره به اینکه استان لرستان در دوران جنگ تحمیلی 6300 شهید تقدیم انقلاب کرده است، ادامه داد: امنیت و اقتدار امروز مرهون خون شهدا است.

رشنو بر ضرورت تبیین و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه تأکید کرد و گفت: این مهم در راستای تربیت نسلی انقلابی ضروری است و باید از ظرفیت های موجود در راستای نهادینه سازی اهداف و آرمان های شهدا بین جوانان استفاده شود.

وی با بیان اینکه برگزاری کنگره ملی 6300 شهید استان لرستان فرصتی برای آشنایی نسل جوان با اهداف و راه شهدا است، اظهار داشت: از اهداف مهم برگزاری این کنگره ملی تبیین نقش شهدا در تأمین امنیت و آسایش مردم و منطقه است.

زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا لازمه ادامه راه انقلاب است

دبیر کمیته فضای مجازی کنگره ۶۳۰۰ شهید لرستان زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا را لازمه ادامه راه شهیدان و نقش آفرینی در گام دوم انقلاب عنوان کرد و یادآور شد: شهدا با خون خویش سبب شدند تا ستون انقلاب اسلامی مستحکم شود و امروز باید اهداف و آرمان های شهدا برای نسل نو و نسل های آینده تبیین شود تا جلوی توطئه های دشمنان انقلاب در هر زمینه ای گرفته شود.

راه اندازی پورتال خبری کنگره ملی 6300 شهید لرستان

رشنو در ادامه از راه اندازی پورتال خبری کنگره ملی 6300 شهید استان لرستان خبر داد و عنوان داشت: برنامه های کیمته های 22 گانه این کنگره ملی در پورتال خبری ۶۳۰۰به آدرس shahid-lr.irدرج خواهد شد.

وی با بیان اینکه برنامه‌ها در سه بخش زیرساختی، تولید محتوا و انتشار تهیه و تدوین شده است، بیان داشت: تولید محتوا شامل تهیه عکس نوشت و پوستر، اینفوگرافیک، پویانمایی، کلیپ و مستند، اپلیکیشن و بازی اندرویدی است و همچنین جشنواره، مسابقه و نمایشگاه‌های مجازی است.

دبیر کمیته فضای مجازی کنگره ۶۳۰۰ شهید لرستان به نقش آفرینی رسانه ها در عرصه های مختلف اشاره و خاطرنشان کرد: امید است در سایه همکاری و نقش آفرینی اصحاب رسانه بتوان در زمینه تولیدات فاخر و در شان شهدای استان گامی مؤثر در راستای برگزاری این کنگره ملی برداشته شود

برچسب ها: کنگره ، شهید ، لرستان
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار