بهره مندی 3000روستا و 23 شهر کشور از نعمت گازدر سال 99
کد خبر: 1043087
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004NLz
تاریخ انتشار: ۲۰ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۳:۲۴
مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران خبر داد
معاون وزیر نفت ومدیر عامل شرکت ملی گاز ایران گفت:3000 روستا و23 شهر کشور در سال 99 از نعمت گاز بهره مند شدند.

حسن منتظر تربتی، معاون وزیر نفت و مدیر عامل شرکت ملی گاز ایران، در نخستین جلسه هیأت مدیره شرکت در سال جدید، با بیان این مطلب، اظهار کرد: با توجه به شرایط تحریم، تلاش کردیم پروژه‌ها و فعالیت‌های خود را در همه بخش ها بدون وابستگی به منابع دولتی به موقع و با سربلندی انجام دهیم، تلاشی که به‌عنوان یک استراتژی، باید در حفظ آن بکوشیم.

 معاون وزیر نفت در امور گاز، ادامه داد:این در حالی است که سال گذشته، 6 هزار مشترک صنعتی نیز تحت پوشش گازرسانی قرار گرفتند که از این تعداد، 3 هزار و 320 واحد صنعتی از طریق بند «ق» گازدار شدند. مدیر عامل شرکت ملی گاز ایران تصریح کرد: همچنین سال گذشته، پروژه‌های گازرسانی به 2 هزار و 913 روستا و 23 شهر را به بهره برداری رساندیم و به این ترتیب، ضریب نفوذ گاز در جمعیت شهری و روستایی به بیش از 95 درصد رسید.

تربتی در ادامه افزود: خوشبختانه در حال حاضر، پروژه گازرسانی به 4 هزار روستا به همراه پروژه‌های فعال دیگری در دست اجرا داریم که باید تلاش کنیم آن‌ها را با شتاب بیشتر و در موعد مقرر خود به بهره‌برداری برسانیم تا موضوع گازرسانی در بخش روستایی هم به طور کامل محقق شود.

وی در ادامه سخنان خود، درباره شعار سال، گفت: با توجه به نامگذاری سال جدید از سوی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) به نام «تولید، پشتیبانی‌ها، مانع زدایی‌ها»، ما نیز باید در راستای تحقق شعار سال برنامه های مهم و ویژه ای را مشخص، پیگیری و در طول سال دنبال کنیم. تربتی در پایان، به انتخابات سال جاری نیز اشاره کرد و افزود: با توجه به انتخابات و تغییر دولت در سال جاری، باید این را مد نظر داشته باشیم که چه در دولت گذشته و چه در دولت جدید، وظیفه‌ای که بر عهده ما قرار دارد، تأمین انرژی کشور و گرم کردن خانه‌های مردم و کمک به اقتصاد کشور است که در این راستا باید همه تلاش کنیم برنامه های از پیش تعیین شده را به موقع انجام دهیم تا زمستان راحت و آسانی را پیش رو داشته باشیم.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی