انتقاد عضو شورای شهر به عدم تغییر فضای غم زده تهران در ایام نوروز
کد خبر: 1042958
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004NJu
تاریخ انتشار: ۱۷ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۳:۰۷
در جلسه شورای شهر مطرح شد
عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر تهران گفت: در ابتدای سال گفته شد که شهر تهران کرونا زده است و لازم است آثار نوروزی برای بهبود فضای شهر به آن وارد شود، اما متاسفانه این اقدامات صورت نگرفت.
سرویس جامعه جوان آنلاین: زهرا نژاد بهرام در جلسه امروز شورای شهر در واکنش به گزارش معاون امور اجتماعی شهرداری تهران در ایام نوروز، گفت: در ابتدای سال گفته شد که شهر تهران کرونا زده است و لازم است آثار نوروزی برای بهبود فضای شهر به آن وارد شود، اما متأسفانه این اقدامات صورت نگرفت.

وی ضمن تشکر از دیگر اقدامات شهرداری در ایام نوروز عنوان کرد: بازگشت به متن جامعه و توجه به مناطق حاشیه نشین، نشان دادن این امر که تهران مرکز ایران است و نماد سازی که در این دوره به وقوع پیوست نیز ازجمله مهم‌ترین اقداماتی است که در نوروز امسال انجام شد. اتفاق خوب دیگر تقارن ایام مذهبی با ایام نوروز و انجام ویدئو مپینگ‌ها در این باره بود.

عضو هیئت رئیسه شورای شهر ابراز داشت: سنت توپ زدن در تهران سابقه داشته و بازگشت به این سنت با رعایت اصول ایمنی یک ضرورت است، اما درباره حاجی فیروز باید توجه کنیم که آیا اساساً حاجی فیروز مسئله امروز تهران بوده است یا خیر و موضوع دیگر اینکه آیا ضرورت داشته که بدون هیچ گونه پیشینه و آموزش، این اقدام انجام شود یا خیر.
منبع: مهـــر
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار