برخورد با لوله آب، دلیل تاخیر در تکمیل پروژه بزرگراه تندگویان
کد خبر: 1042544
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004NDE
تاریخ انتشار: ۱۴ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۳:۵۴
معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران مطرح کرد
معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران گفت: در پروژه تقاطع غیر هم سطح بزرگراه‌های شهید تندگویان و نواب، به یک لوله آب برخورد کرده ایم با این حال پروژه در سال جاری تکمیل و بهره برداری خواهد شد.
سرویس جامعه جوان آنلاین: صفا صبوری دیلمی معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران درخصوص زمان تکمیل پروژه تقاطع غیر هم سطح شهید تندگویان و نواب که از مدتی پیش احداث شده بود، گفت: متاسفانه در این پروژه به یک معارض لوله آب برخوردیم که در نقشه‌ها پیش بینی نشده بود و نمی‌دانستیم که چنین چیزی در آن نقطه وجود دارد.

وی افزود: به همین دلیل در حال ایجاد تغییراتی در طرح هستیم تا لوله را جا به جا نکنیم. چرا که جابه جایی آن بسیار پر هزینه خواهد بود و ممکن است آب به مدت چند روز برای اهالی منطقه قطع شود.

معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران ابراز داشت: این موضوع به زودی حل می‌شود و برنامه ما برای تکمیل و بهره برداری از زیر گذر تندگویان، برای سال ۱۴۰۰ است یعنی تکمیل این پروژه نباید به سال ۱۴۰۱ کشیده شود.

صبوری دیلمی تصریح کرد: در حال حاضر در پیشبرد این طرح بسیار پیش رفته ایم و تقریبا در حال نهایی شدن است. پیش بینی می‌کنم که در فروردین و اردیبهشت ماه عملیات اجرایی این طرح آغاز شود.

به گزارش مهر، تقاطع بزرگراه‌های شهید یارجانی (نواب) و شهید تندگویان یکی از نقاط پرتقاضای سفر در پهنه جنوبی شهر تهران است که از یک سو به دلیل قرار گرفتن در کریدور سفر‌های ورودی از استان‌های جنوبی کشور و از سوی دیگر به دلیل واقع شدن در مسیر حرم مطهر امام خمینی (ره)، بهشت زهرا (س) و نیز نزدیکی به پایانه مسافربری جنوب پایتخت همواره با حجم قابل توجهی از ترافیک عبوری و محلی مواجه بوده است.

مقدمات و مطالعات اجرایی شدن این طرح پایان سال ۱۳۹۸ شروع و هفتم آبان ماه ۹۹ نیز عملیات اجرایی آن آغاز شد. این طرح با یک زیرگذر و یک پل روگذر با ۵۷ میلیارد تومان اعتبار با مشارکت بخش خصوصی ساخته خواهد شد.

طرح تقاطع غیرهمسطح بزرگراه‌های شهید یارجانی و شهید تندگویان شامل یک مسیر زیرگذر در امتداد باند شرق به غرب بزرگراه شهید تندگویان و یک پل چپگرد به منظور برقراری گردش ترافیکی شمال به شرق در محل تقاطع است. غیرهمسطح سازی تقاطع این دو بزرگراه ضمن کاهش گردش‌های اضافی، بار ترافیک ورودی به میدان بهمن و بزرگراه آزادگان را کاهش داده و ضمن توزیع متناسب ترافیک عبوری، بر بهبود رفت و آمد‌های محلی نیز اثرگذار خواهد بود.
منبع: مهـــر
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار