مرد تیرانداز به میز محاکمه رسید
کد خبر: 1042472
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004NC4
تاریخ انتشار: ۱۴ فروردين ۱۴۰۰ - ۰۰:۱۲
مجرم سابقه دار که بعد از آزادی از زندان با شلیک ۱۸‌گلوله یکی از بچه‌محل‌هایش را تا یک قدمی مرگ کشانده بود، به زودی محاکمه خواهد شد.
سرویس حوادث جوان آنلاین:  اردیبهشت‌سال‌۹۸، مرد جوانی به نام فرشاد با مراجعه به اداره پلیس ورامین از مجرم سابقه داری به نام سیامک شکایت کرد. او که به خاطر شلیک ۱۸‌گلوله به پایش به طور معجزه آسایی زنده مانده بود، بعد از بهبودی نسبی به مأموران گفت: سیامک یکی از مجرمان سابقه دار است. من و برادرانم سالهاست با او و برادرهایش به خاطر مسائل مالی و ناموسی اختلاف داریم. این اختلاف تا جایی رسیده بود که روزی سیامک یکی از برادرزاده‌هایم را به انگیزه انتقام ربود، اما خیلی زود از سوی مأموران دستگیر شد. او بعد از محاکمه به اتهام آدم‌ربایی به ۱۰‌سال حبس محکوم شد.

شاکی ادامه داد: سیامک بعد از آزادی دست بردار نبود و بار‌ها ما را تهدید به مرگ کرده بود تا اینکه آخرین بار بعد از آزادی از زندان نیمه‌های شب در حالیکه به خانه بر می‌گشتم سد راهم شد. او اسلحه وینچستری که در دستانش بود را بلند کرد که با دیدنش شوکه شدم. قبل از اینکه حرفی بزنم ناگهان به طرفم چند گلوله شلیک کرد و وقتی روی زمین افتاده‌بودم بالای سرم آمد و تهدید کرد دفعه بعد طوری شلیک می‌کند که به زندگی‌ام پایان خواهد داد. همانجا بود که مطمئن شدم اشتباه نکرده‌ام و عامل شلیک سیامک است. او بعد از شلیک گلوله‌ها سوار موتور شد و گریخت.

شاکی در آخر گفت: وقتی به بیمارستان منتقل شدم تحت چند عمل جراحی قرار گرفتم و پزشکان ۱۸‌تیر از پایم خارج کردند. حالا به سختی راه می‌روم و زندگی برایم سخت شده است. از سیامک شکایت دارم.

با طرح این شکایت و ثبت اطلاعات از سوی شاکی، سیامک که چند سابقه کیفری در پرونده‌اش داشت ردیابی و بازداشت شد. او به پلیس‌آگاهی منتقل شد و تحت بازجویی قرار گرفت، اما جرمش را انکار کرد و مدعی شد شاکی دروغ گفته است. او در اظهاراتش گفت: اختلاف با شاکی و خانواده‌اش را قبول دارم، اما ادعای او را قبول ندارم و با اسلحه به پای او شلیک نکردم. او و برادرانش با افراد دیگری نیز اختلاف داشتند و احتمالاً آن‌ها عامل شلیک بوده‌اند.

با انکار متهم، اما بنا به شواهد موجود وی راهی زندان شد، اما توانست با قرار وثیقه ۵۰۰‌میلیون تومانی آزاد شود.

به این ترتیب کیفر خواست علیه متهم با درخواست اشد مجازات از سوی شاکی صادر و پرونده به دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده‌شد. متهم بعد از تعیین شعبه به زودی مقابل هیئت قضایی شعبه چهارم دادگاه قرار خواهد گرفت.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار