برخورد عبرت آموز با تخلفات، اجرای عدالت و قانون را در جامعه تضمین می کند
کد خبر: 1042319
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004N9b
تاریخ انتشار: ۱۱ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۵:۴۱
رییس قوه قضاییه:
حجت الاسلام رییسی به برخورد قاطع دستگاه قضا با مفاسد اشاره کرد و گفت: برخورد عبرت آموز با تخلفات، اجرای عدالت و قانون را در جامعه تضمین می کند.

به گزارش جوان از لرستان، حجت الاسلام سید ابراهیم رییسی، ظهر امروز در دیدار با نخبگان و نمایندگان اقشار مختلف مردم لرستان با اشاره به گستردگی عدالت در مفاهیم فرهنگ دینی گفت: مردم، دست‌اندرکاران، حاکمان و کسانی که در جایگاه حکم رانی هستند در اجرای عدالت نقش آفرین هستند.

رییس قوه قضاییه با تأکید بر برخورد جدی با فساد افزود: در این قضیه هیچ‌گونه مماشات نخواهیم کرد، لیکن فساد باید مستند به اسناد باشد، با دلیل باید باشد.

وی خاطرنشان کرد: برای حفظ امنیت شغلی در جامعه نباید افراد اجازه پیدا کنند به اشخاص و افراد و مسئولینی تهمت بزنند و اهانت کنند، اینکه امنیت شغلی از دست می‌رود.

پیشگیری از وقوع جرم مقدم بر برخورد است

حجت الاسلام رییسی عنوان کرد: دستگاه قضا بدون اینکه از کسی وحشت داشته باشد با فساد برخورد خواهند کرد و برخورد عبرت آموز با تخلفات، اجرای عدالت و قانون را در جامعه تضمین می کند.

وی ادامه داد: اجرای عدالت در جامعه سبب کاهش آسیب‌های اجتماعی خواهد شد ونباید فراموش شود که پیشگیری از وقوع جرم مقدم بر برخورد است.

رییس قوه قضاییه در ادامه گفت: خداوند سرمایه عظیم مادی و معنوی به لرستان داده است و اراده پولادین مردم لر و جوانان می‌تواند بسیاری از خلاقیت‌ها و نوآوری‌ها را پدید آورد.

وی یادآور شد: وقتی ثروتی در استان هست اما بلاتکلیف و معطل مانده است، کارگر آنجا معطل است و سرمایه اینجا معطل است، برای بهره مندی از منابع، نیروی انسانی و ثروت ملی باید مدیریت قوی وجود داشته باشد.

تحقق شعار سال نیاز کشور است

حجت الاسلام رییسی بر رورت تلاش برای تحقق شعار سال تأکید و خاطرنشان کرد: مسئله تولید و ایجاد اشتغال سبب ایجاد امید در دل مردم است و تولید سبب سرافراز شدن ما در برابر دشمن می شود.

برچسب ها: دستگاه قضا ، جرم ، عدالت
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار