صعود به جام جهانی قطر اولویت ملی است/ ریل‌گذاری شفاف خواهیم کرد
کد خبر: 1041222
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Mru
تاریخ انتشار: ۱۸ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۰
سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال گفت: مثل کاغذ سفید هستم و. هیچ چیز را تحویل نگرفته ام.
 منصور قنبرزاده پس از انتصاب به عنوان سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال در جمع خبرنگاران گفت: از اعتماد اعضای هیات رئیسه و شخص آقای عزیزی خادم ممنونم. امیدوارم بتوانم به مجموعه فوتبال کمک کنم.

وی ادامه داد: البته برای پیشبرد اهداف نیاز به همکاری تمامی اعضای هیات رئیسه، اهالی فوتبال، مجلس شورای اسلامی، دولت و سایر مسئولان کشوری است تا پروژه‌های ملی فوتبالی پیش بروند. اتفاق خوبی که برای کشور می‌تواند رخ دهد صعود تیم ملی فوتبال ایران به جام جهانی ۲۰۲۲ است. این موضوع اولویت ملی است.

قنبرزاده درباره اینکه آیا سرپرست هستید یا دبیرکل رسمی شده‌اید گفت: هنوز خودم هم نمی‌دانم، چون حکم خودم را ندیدم.

سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال درباره بحث پرداختی به کارمندان فدراسیون افزود: مثل کاغذ سفید هستم که چیزی نمی‌دانم. الان حرفی درباره این مسائل نمی‌توانم بزنم. ذهنیتی در این باره ندارم. اگر حرفی بزنم غیرکارشناسی است. آنچه مسلم است باید راهکار ارائه دهیم. هنوز کار را تحویل نگرفته‌ام و چیزی نمی‌دانم.

او درباره اولویت‌های کاری اش گفت: من آن‌ها را تعیین نمی‌کنم. اولویت‌ها را هیات رئیسه ترسیم می‌کند و در برنامه‌های آقای عزیزی خادم آمده است. من در ۳۶ سال که در مناصب ورزشی کار کردم طبق قوانین و مقررات و همگام با سیاست‌های جامعه و نظام حرکت کرده‌ام. مطمئن باشید سعی خواهم کرد ریل گذاری را کاملاً شفاف در فدراسیون برای مسائل اداری و مالی انجام دهیم. اعتقاد دارم این فدراسیون برای کل جامعه است و ما فقط امانتدار هشتاد میلیون ایرانی هستیم.

قنبرزاده درباره اینکه آیا احکام بر اساس مصلحت صادر خواهد شد و خبری از کشوی جادویی دبیرکل فدراسیون در آینده خواهد بود گفت: من بار دیگر از آقای نبی تشکر می‌کنم. بنای بنده تعامل و دوستی است. به خودم تعهد داده‌ام که از حاشیه‌ها دوری کنم.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار