کار کردن و مسئوولیت داشتن در استان اصفهان سنگین است
کد خبر: 1041009
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004MoT
تاریخ انتشار: ۲۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۰
استاندار اصفهان:
دکتر عباس رضایی در جلسه شورای سازمان همیاری شهرداری های استان اصفهان گفت : روزهای سختی است برای کار کردن و مسئوولیت داشتن در استانی مثل اصفهان وظیفه ما را بیشتر و سنگین تر می کند .

به گزارش خبرنگار جوان انلاین از اصفهان، با اشاره به اینکه همانگونه که محدودیت های اقتصادی و معیشتی برای مردم وجود دارد برای دولت هم این مشکلات مطرح می باشد افزود : اگر نیت های خود را خالص کنیم می توانیم به رغم همه مشکلات کارهای بزرگ انجام بدهیم .

وی از برپایی آیین کلنگ زنی طرح انتقال آب از بندرعباس به اصفهان در آینده ای نزدیک خبر داد و یادآور شد : این مطالبه مورد انتظار و به حق  ۲۲ ساله بوده است که بالاخره به نتیجه رسید .

استاندار اصفهان خطاب به شهرداران گفت ارتباط خود را با مردم بیشتر کنید و در اتاق هایتان را به روی مردم باز بگذارید .

وی تصریح کرد : در ۴۰ سال گذشته ما مسئوولان کارهای غیرقانونی بسیار کرده ایم و خرابکاری هم داشته ایم و الان دیگر وقت آن رسیده که به سمت و سوی درست کار کردن بازگردیم .

رضایی با تاکید بر اینکه شهرداران با دخالت در انتخابات برای خود پرونده درست نکنند گفت : امکانات شهرداری ها را در اختیار حزبی ، جناحی و تفکری قرار ندهید .

به گفته وی نوروز امسال با توجه به شیوع کرونا و مباحث امنیتی همه شهرداران محل خدمت خود را ترک نکنند زیرا کشیک های نوروزی برقرار است .

او با انتقاد از بعضی شهرداری ها در انجام ندادن تکالیف مالی گفت : باید هر گونه فروش و اجاره در شهرداری ها با تشریفات قانونی همراه باشد و با عمل نکردن به قانون برای خودتان دردسر درست نکنید .

استاندار اصفهان تاکید کرد : رعایت بیت المال را بکنید و در مدیریت شهر ها و اجرای پروژها خلاقیت داشته باشید .

 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار