کاهش 79 درصدی فرم های مجموعه شهرداری مشهد
کد خبر: 1040897
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Mmf
تاریخ انتشار: ۲۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۵
مدیرکل دفتر نوسازی و تحول سازمانی شهرداری مشهد
مدیرکل دفتر نوسازی و تحول سازمانی شهرداری مشهد گفت: سال 99 پروژه ای آغاز شد و در یک بازه زمانی فرم های مجموعه یکپارچه شد و فرم ها از 717 فرم به 149 فرم و در واقع کاهش 79 درصدی داشته است همچنین میزان امضا ها در مناطق 44 درصد کاهش پیدا کرده است.

هدا پیروی در جلسه افتتاحیه ممیزی iso 9001:2015که با حضور جمال حسن بارانی مدیر برنامه و بودجه شهرداری مشهد، حسین عبدالله زاده شهردار منطقه هشت و جمعی از مسئولین شهری برگزار شده بود، اظهار کرد:بحث گواهینامه iso 9001 برای شهرداری موضوعی ناشناخته و جدید نیست. ممیزی امسال براساس ویرایش سال 2015 شامل ستاد و سازمان های فرهنگی و اجتماعی، اقتصادی و سرمایه گذاری و مناطق 13 گانه است که به نمایندگی از مناطق، شهرداری منطقه هشت به عنوان پایلوت ممیزی انتخاب شده است.

وی افزود:علت انتخاب منطقه هشت تنوع فرایندی حداکثری، قرارگیری در منطقه بسیار با اهمیت از نظر شهرسازی و درآمدی و حضور آقای عبدالله زاده به علت داشتن نگاه برنامه ریزی است.

مدیرکل دفتر نوسازی و تحول سازمانی شهرداری مشهد بیان کرد:یکی از مهم ترین مسائلی که تلاش همکاران ما را نشان می دهد، طبقه بندی فرآیندها براساس الگو pcf است.طبقه بندی فرآیندها در سنوات قبل نیز انجام شده است اما در پروژه ای که از سال 98 آغاز شد و تقریبا در آذرماه به صورت کامل تحویل گرفته شد، ستاد، مناطق و سازمان ها براساس الگو pcf طبقه بندی شد.

پیروی خاطرنشان کرد:کل فرآیندهای شهرداری در قالب 12 کلان فرآیند طبقه بندی شد که شامل چهار کلان فرآیند اصلی خدمات رسانی و هشت کلان فرآیند مدیریتی و پشتیبانی است. 62 گروه فرایندی که دارای اقدامات مشترک بودند نیز با یکدیگر طبقه بندی شدند. به طور کلی 223 فرآیند در مجموعه شهرداری وجود دارد.

وی اضافه کرد:در حوزه شهرداری 6 معاونت و 13 منطقه شهری وجود دارد وتلاش کردیم علاوه بر تهیه نقشه فرآیندها، شناسنامه آن را نیز تهیه کنیم و تمام تلاش مجموعه شهرداری این بوده است که تمام آنچه را که می نویسد، به سامانه تبدیل کند بنابراین برای سامانه فرآیندهای شهرداری اقداماتی انجام شده است.

مدیرکل دفتر نوسازی و تحول سازمانی شهرداری مشهد گفت:سال 99 پروژه ای آغاز شد و در یک بازه زمانی فرم های مجموعه یکپارچه شد و فرم ها از 717 فرم به 149 فرم و در واقع کاهش 79 درصدی داشته است همچنین میزان امضا ها در مناطق 44 درصد کاهش پیدا کرده است.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار