نبض بازار شب عید افسار گسیخته است
کد خبر: 1040857
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Mm1
تاریخ انتشار: ۲۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۱
پژوهشگرروابط عمومی و کارشناس حوزه رسانه:
بهمن توکلی فرد گفت : افزایش افسارگسیخته روزانه و هفتگی قیمت کالا و خدمات طی دو سال گذشته از هیچ قانون و روال مشخصی تبعیت نمی‌کند و شاید دیگر مردم عادی به نوعی به آن عادت کرده و یا از سر ناچاری پذیرفته باشند .

به گزارش خبرنگار جوان انلاین از اصفهان،پژوهشگرروابط عمومی  و کارشناس حوزه رسانه اظهارداشت: در شرایطی که حقوق و مزایای بسیاری از کارکنان جامعه کارگران و قشرهای حقوق‌بگیر افزایش حدود ۲۰ درصدی داشته نرخ تورم اکنون به حدود ۵۰ درصد رسیده و مشکلات اقتصادی را برای آنها افزایش داده است .

وی افزود: برخی از کارکنان مخابرات طی تماس‌هایی دراین چند روز می‌گویند : چرا مسئولین مربوط به فکر وضعیت معیشتی مجموعه کارکنان و حقوق‌بگیران این صنف  که یکی از پردرآمدترین شرکت های خصوصی می باشد نیستند .

پژوهشگرروابط عمومی و کارشناس حوزه رسانه با بیان اینکه آنها معتقدند  انجمن صنفی هم باید بیش از پیش در این قضیه دخیل شود ابرازنمود: تاکنون هیچگونه گام مثبتی  در راستای بهبودی برداشته نشده است ودر 15 اسفند هنوز عیدی کارکنان پرداخت نشده است .

توکلی فرد  امیدواری کرد این موضوع در کانون  مورد توجه مدیران مسئول قرار گرفته و نسبت به وضعیت معیشتی کارکنان خود اقدام نمایند.

 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار