مدل اقتصادی دولت سازندگی خسارت‌های سنگینی به ملت وارد کرد
کد خبر: 1040793
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Mkz
تاریخ انتشار: ۱۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۲:۰۰
رئیس سازمان بسیج مستضعفین:
خسارت‌هایی که در مسیر اقتصادی از سه دهه گذشته و از دولت سازندگی شروع شد و تداوم پیدا کرد، باعث لرزش دیوار‌های اقتصاد کشور شد.
سرویس سیاسی جوان آنلاین: به گزارش فارس، سردار غلامرضا سلیمانی، رئیس سازمان بسیج مستضعفین پنج‌شنبه در چهارمین مجمع عمومی جبهه مردمی اقتصاد مقاومتی اظهار داشت: در فرهنگ غنی اسلامی ما مبانی فکری و اعتقادی بسیار روشنی برای جهاد اقتصادی و تحقق اقتصاد مقاومتی مردم سالار وجود دارد و از اندیشه‌های بلند انقلابی امامین انقلاب اسلامی برخورداریم. وی با بیان اینکه امام توانست با مدیریت الهی و مردمی ولایت فقیه چالش بزرگ جنگ را به یک گنجینه برای انقلاب تبدیل کنند، اظهار داشت: مردم باید در همه امور سالار خودشان باشند.

سردار سلیمانی با ا‌شاره به اینکه مدل اقتصادی که بعد دفاع مقدس اعمال شد خسارت‌های سنگینی به ملت وارد کرد، تصریح کرد: نظام جمهوری اسلامی حجم سنگینی از خدمات را انجام داده و می‌دهد و تحیر برانگیز است و این در حالی است که در شهر‌های ما حجم عظیمی از ساختمان‌های دولتی ساخته می‌شود که در معیشت مردم تأثیری ندارند و سفره مردم را می‌بلعند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: خسارت‌هایی که در مسیر اقتصادی و از سه دهه گذشته از دولت سازندگی شروع شد و تداوم پیدا کرد، باعث لرزش دیوار‌های اقتصاد کشور شد. وقتی زلزله و سیل رخ می‌دهد همه تلاش می‌کنند کمکی بکنند و این در حالی است که خسارت‌هایی که این روش اقتصادی به کشور ما زده، قابل مقایسه با سیل‌ها و زلزله‌ها و تخریب‌ها نیست.

وی با اشاره به اینکه روزی که کارگزاران سازندگی سکان اداره کشور را برعهده گرفتند رهبر انقلاب فرمودند برنامه‌های توسعه نباید منجر به له شدن محرومان زیر چرخ‌های توسعه شود، تصریح کرد: سخنگوی حزب کارگزاران سازندگی همان زمان رسماً مصاحبه کرد و گفت که له شدن بخشی از مردم در زیر چرخ‌های توسعه اجتناب ناپذیر است. آن الگو جز فقر و تبعیض و رانت و اختلاف طبقاتی و توزیع غلط ثروت دستاورد دیگری ندارد. اگر خطر بزرگی مثل زلزله و سیل احساس کنیم و تلاش کنیم همه جوان‌ها و ظرفیت‌ها را فارغ از دیوان سالاری سازماندهی کنیم به سرعت به موفقیت می‌رسیم. رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه هر جوانی را که می‌خواهد در عرصه اقتصاد کشور شاغل باشد آمادگی آموزش داریم، تصریح کرد: می‌توانیم زنجیره‌های تولید را حمایت کنیم و بستر‌هایی ایجاد کردیم که بدون تصدی‌گری از سرخوشه‌های تولید و کارآفرینی حمایت کنیم تا در مسیر صادرات قرار بگیرند.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار