شرکت گاز استان اصفهان فرهنگ سازی مصرف ایمن و بهینه انرژی اهتمام دارد
کد خبر: 1040535
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Mgp
تاریخ انتشار: ۱۵ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۳
مدیرعامل شرکت گازاستان اصفهان:
مصطفی علوی گفت: با افزایش برودت هوا،آن چه که باید مدنظر مشترکین و هم استانی های عزیز قرارگیرد، استفاده صحیح و ایمن از وسایل گرمایشی و گازسوز است که در این راستا، شرکت گاز استان اصفهان نیز از حداکثر ظرفیت های موجود در راستای فرهنگ سازی مصرف ایمن و بهینه گاز طبیعی استفاده نموده است.

به گزارش خبرنگار جوان انلاین از اصفهان، به نقل ازروابط عمومی شرکت گازاستان استان، مدیرعامل این شرکت، با اعلام این مطلب، اقدامات صورت گرفته در راستای فرهنگ سازی مصرف ایمن و بهینه از گاز طبیعی را بسیار تاثیر گذار برشمرد و اظهار داشت: استفاده از ظرفیت صدا و سیمای استان اصفهان به منظور پخش برنامه ها و پیام های مصرف بهینه و ایمن گاز طبیعی و رعایت نکات ایمنی، تهیه وتوزیع بروشور مربوط به استفاده صحیح و ایمن از وسایل گرمایشی و گازسوز درسطح استان و همچنین بهره مندی از ظرفیت کانال‌ها و شبکه های مجازی استان و از طریق رسانه های جمعی، ازاین دست اقدامات انجام شده می باشد.

مهندس علوی، تصریح کرد: در زمینه ی توسعه فرهنگ مصرف ایمن و بهینه گاز طبیعی فعالیت های گسترده ای از جمله؛ تولید 23 خبر مرتبط با موضوع فوق ودرج آن در وب سایت و پرتال شرکت و شرکت ملی گاز ایران و ارسال به تمامی خبرگزاری ها و جراید محلی و سراسری، انجام تعداد 14 مصاحبه تلوزیونی و تعداد 6مصاحبه رادیویی و تولید 7 کلیپ مشترک با شرکت توزیع برق شهرستان اصفهان و... طی سال جاری صورت گرفته است.

وی، افزود: در راستای طرح تکریم و به منظور رفاه حال مشترکین گازطبیعی باتوجه به بیماری کرونا وجلوگیری ازگسترش این بیماری درجامعه مشترکین محترم بامراجعه به سایت شرکت گازاستان اصفهان به آدرس  www.nigc-isfahan.ir ونصب سامانه ارتباطی خدمات غیرحضوری (اپلیکیشن سخا) از مزایا وخدمات غیرحضوری بهره مندگردند.

وی، بهره‌مندی از ظرفیت سازمان‌های مردم نهاد را بسیار اثر بخش توصیف نمود و گفت: سازمان های مردم نهاد با حضور در بخش‌های اجتماعی و فرهنگی ظرفیت مناسبی را برای پیشبرد و توسعه فراهم کرده و به عنوان پل ارتباطی میان مردم و دولت مطرح هستند و می توانند در حوزه فرهنگ سازی مصرف بهینه و ایمن گاز طبیعی نیز شرکت گاز را یاری دهند.

مدیرعامل شرکت گازاستان اصفهان، استفاده از ظرفیت نشریات، مجلات و روزنامه های سراسری و محلی ،توزیع بروشورهای هشداردهنده، درج شعارهای نکات ایمنی و مصرف بهینه در تمامی ادارات، استفاده ازفضای مجازی ،نصب بنر استفاده صحیح از وسایل گازسوز در سطح شهر، معابر عمومی و ارایه کلیپ های آموزش استفاده ایمن وبهینه از گاز طبیعی را از سایر اقدامات این شرکت در خصوص فرهنگ سازی برشمرد و گفت: چاپ 125 بنر وتوزیع در 53 شهر استان، چاپ 127بنر و توزیع در فضای مترو همگانی شهراصفهان، چاپ و توزیع 110 پوسترو توزیع در 53 شهرستان و طراحی 8 پوستر مشترک با شرکت توزیع برق شهرستان اصفهان و انتشار در شبکه های مجازی از دیگر اقدامات انجام شده در این شرکت می باشد.

وی، اضافه کرد: بایستی در این خصوص به نحوی عمل کرد که حداکثر اثر بخشی و تاثیرگذاری برنامه ها حاصل گردد و این مهم به واسطه شناسایی جامعه هدف در بین مشترکین محقق می‌شود و لزوم توجه به برنامه های اجرایی و شناسایی جامعه هدف در برنامه ها، از مهمترین اقدامات این شرکت در خصوص فرهنگسازی استفاده بهینه و ایمن از گاز طبیعی است.

 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار